۶ کشتی‌گیر مازندرانی تیم ملی را در مسابقات جهانی روسیه همراهی می‌کنند

عسکری محمدیان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : رحمان عموزاده در وزن ۶۱ کیلوگرم، حسن عبادی در وزن ۶۵، عرفان الهی در وزن ۷۰، محمد نخودی در وزن ۷۹، امیرحسین فیروزگور در وزن ۸۶ کیلوگرم و علی اکبرپور در وزن ۱۲۵ کیلوگرم از مازندران در ترکیب تیم ملی، به مسابقات جهانی  روسیه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه تیم ملی کشتی آزاد جوانان کشورمان برای حضور در رقابت های جهانی روسیه امروز شنبه عازم این کشور شد، اظهار داشت: رقابت های قهرمانی کشتی جوانان جهان روزهای ۲۵ تا۲۷ مرداد ماه  در شهر اوفا روسیه برگزار می‌شود.

کشتی‌گیران آزاد کار جوانان کشورمان در این دوره از رقابت‌ها در ۱۰ وزن ۵۷، ۶۱، ۶۵، ۷۰، ۷۴، ۷۹، ۸۶، ۹۲، ۹۷ و ۱۲۵ کیلوگرم به دیدار حریفان خود می‌رود. 

وی افزود: با توجه به استعفای پژمان درستکار، محسن کاوه به عنوان سرمربی و مصطفی میرعمادیان، فردین معصومی، احسان امینی، مصطفی آقاجانی در قالب مربی، تیم ملکی کشتی آزاد جوانان کشورمان را در مساقات جهانی روسیه همراه می‌کنند. 

رییس هیات کشتی مازندران همچنین از برگزاری نخستین اردوی آماده سازی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان کشورمان برای شرکت در مسابقات جهانی خبر داد و افزود: اردوی تیم ملی کشتی فرنگی با حضور ۶ کشتی گیر و یک مربی از مازندران برای شرکت در رقابت های جهانی نروژ، از ۲۵ مرداد تا هفتم شهریورماه در محل خانه کشتی شهید مصطفی صدرزاده تهران برگزار می شود.

محمدیان، از سجاد عباسپور از قائمشهر در وزن ۵۵ کیلوگرم، علی ارسلان از آمل در وزن ۷۲، ناصر علیزاده از نور در وزن ۸۷، محمدهادی ساروی از آمل و مهدی بالی از نوشهر در وزن ۹۷ کیلوگرم و علی اکبر یوسفی از بابل در وزن ۱۳۰ کیلوگرم به عنوان کشتی‌گیران دعوت شده به اردوی آماده سازی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان نام برد.

وی با بیان اینکه سرمربی تیم ملکی کشتی فرنگی بزرگسالان کشورمان را محمد بنا بر عهده دارد، گفت: عادلی بالی تبار از مازندران نیز به عنوان مربی در ترکیب کادر فنی تیم ملی حضور دارد ضمکن اینکه در حال رایزنی برای اضافه کردن یک مربی دیگر از این استان به جمع کادر فنی هستیم.

درباره ی nkpf5r58987

مطلب پیشنهادی

کشتی پر بیننده‌ترین رشته المپیک توکیو

به گزارش ایرنا و از فدراسیون کشتی، مرکز تحقیقات رسانه ملی آمار بینندگان المپیک ۲۰۲۰ …