۱۶ وزنه بردار به اردوی تیم ملی دعوت شدند/ سهراب مرادی خط خورد

به گزارش ایرنا، میرمصطفی جوادی، حسین سلطانی، حافظ قشقایی، محمدمهدی حیاتی، حسین نجفی، علی هاشمی، سیدایوب موسوی، رسول معتمدی، علیرضا یوسفی، مهدی کرمی، امیرحقوقی، امیر عزیزی، رضا حسن پور، علی داودی،  رضا بیرالوند و پیمان جان؛ ۱۶ وزنه‌بردار دعوت شده به دومین اردوی تیم ملی بزرگسالان هستند. این نفرات از سوی محمدحسین برخواه به تیم ملی دعوت شدند.

«محمدحسین برخواه» سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری در خصوص افراد مدعو به اردوی دوم توضیح داد: علاوه بر مصدومیت یا انصراف چند نفر از وزنه برداران خوب کشورمان، مسابقات کشورهای اسلامی در قونیه فرصت مناسبی برای نمایش توانایی و شایستگی وزنه برداران جوانتر خواهد بود بنابراین بعد از این مسابقات، ترکیب مدعوین به اردو مورد ارزیابی قرار گرفته و ممکن است افراد جدید یا قبلی با توجه به آمادگی و عملکردشان مجددا دعوت شوند.

برخواه این را همگفت: آیت شریفی به دلیل مصدومیت، سهراب مرادی به دلیل عدم حضور در اردوی نخست و مصدومیت، رضا دهدار به دلیل انصراف از حضور در مسابقات کشورهای اسلامی و علیرضا معینی به دلیل حضور در ترکیب تیم ملی جوانان، در لیست مدعوین قرار ندارند.

وی در خصوص کیانوش رستمی نیز توضیح داد که از ظرفیت این وزنه بردار باتجربه ملی پوش نیز برای مسابقات جهانی در کلمبیا استفاده خواهد شد. 

این اردو برای حضور قدرتمند وزنه برداری ایران در بازی های همبستگی کشورهای اسلامی برگزار می شود.

درباره ی nkpf5r58987

مطلب پیشنهادی

اولین واکنش رنار پس از تمدید قرارداد با عربستان/ آمده‌ام که اینجا بمانم

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال عربستان با سرمربیگری هروه رنار، موفق شد در گروهی که …