۱۶ بانوی اسکیت باز قم به اردوی تیم ملی دعوت شدند

حمیدرضا جلیلی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این اردو ۸۴ ورزشکار دعوت شده‌اند که تمام این ورزشکاران از سه استان تهران، قم و اصفهان هستند.

وی با بیان اینکه این اردوی دو روزه دهم و یازدهم تیرماه جاری برگزار می‌شود، اظهار داشت: تهران با ۵۷ ، قم با ۱۶ و اصفهان با ۹ ورزشکار به ترتیب دارای بیشترین دعوت شدگان به این اردو هستند.

رئیس هیات اسکیت قم گفت: صبا ایاز، طاهره بهمنی، منیژه نورمحمدی، بهار کریمی، ملیحه علی بیگلو، نیایش باقریان، ملیکا موسوی، مهربانو ملبوبی، فاطمه صفری، یاس عسگری، یکتا بختیاری، آناهید ریانا، مهسا میرهاشمی، زهرا صدیقیان، هدیه آقایی و فاطمه آقایی از قم به این اردو دعوت شده‌اند.

وی با اشاره به توسعه شاخص های اسکیت بانوان استان در سال های اخیر ادامه داد: با سرمایه گذاری صورت گرفته به منظور توسعه زیرساخت‌های اسکیت بانوان در استان، این رشته ورزشی به ویژه در رشته اینلاین هاکی با رشد قابل توجهی در شاخص ها همراه بوده‌است.

جلیلی با اشاره به ظرفیت‌های قم در رشته اینلاین هاکی افزود: توسعه شاخص‌های استان قم در رشته‌های اسکیت طی سال‌های اخیر همواره روند صعودی داشته و به دلیل کیفیت بالای ورزشکاران اسکیت کار قمی، ورزشکاران این استان همواره جزو پرتعدادترین ورزشکاران دعوت شده به اردوهای تیم ملی در رده های مختلف بوده‌است.

وی، گفت: بر اساس دستورالعمل ارسال شده توسط فدراسیون اسکیت، این اردو با رعایت دقیق دستورالعمل های بهداشتی برگزار و حضور ورزشکاران دعوت شده به این اردو منوط به ارائه برگه تست منفی کرونا است..

 اردوی تیم ملی اینلاین هاکی بانوان استان روز های پنج شنبه وجمعه ۱۰و۱۱ تیرماه ۱۴۰۰مجموعه ورزشی انقلاب تهران و در آکادمی اسکیت برگزار می‌شود.

اسکیت قم در حال حاضر حدود ۵۰۰ ورزشکار سازمان‌یافته دارد که از این تعداد حدود ۳۰۰ ورزشکار را بانوان تشکیل می دهند.

درباره ی nkpf5r58987

مطلب پیشنهادی

اولین واکنش رنار پس از تمدید قرارداد با عربستان/ آمده‌ام که اینجا بمانم

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال عربستان با سرمربیگری هروه رنار، موفق شد در گروهی که …