یک پیروزی و یک شکست حاصل کار نمایندگان مشهد در لیگ برتر فوتسال

تیم فوتسال فرش آرای مشهد در هفته دوم مسابقات لیگ برتر فوتسال عصر سه شنبه در سالن ورزشی شهید بهشتی مشهد میزبان تیم کراپ الوند بود.

نیمه نخست این مسابقه با گلهای اکبر کاظمی و سعید سروری برای تیم میزبان و امیر حسین رسولی و محمد نجف‌زنگی برای تیم مهمان با تساوی ۲ پایان یافت.

در نیمه دوم حامد عبداللهی تیم فرش آرا را پیش انداخت اما مهدی جاوید گل تساوی تیم کراپ را وارد دروازه تیم میزبان کرد. جاوید همچنین دقایقی بعد گل چهارم و پیروزی بخش تیم کراپ الوند را به ثمر رساند.

پیروزی تیم فوتسال چیپس کامل مشهد

در دیگر دیدار نیز تیم فوتسال چیپس کامل مشهد که بعد از خرید امتیاز تیم شهید منصوری قرچک نتوانست در هفته اول رقابت‌های لیگ برتر شرکت کند در هفته دوم در سالن ورزشی کارگران به دیدار تیم حفاری اهواز رفت.

نیمه نخست این مسابقه با گل سجاد رضوانی به سود تیم چیس کامل به پایان رسید. در نیمه دوم تیم حفاری با گل میلاد خانی به تساوی دست یافت. اما علی اصغر سوبدائی توانست گل پیروزی بخش تیم میزبان را وارد دروازه تیم مهمان کند.

تیم فرش آرا در دیدار بعدی خود روز ۲۴ مرداد با تیم گیتی پسند مسابقه خواهد داد و تیم چیپس کامل نیز با مس سونگون دیدار خواهد کرد.

درباره ی nkpf5r58987

مطلب پیشنهادی

برد پرگل یاران «آزمون»؛ پیروزی آتالانتا با طعم صدر جدول

به گزارش ایرنا، هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا امشب (چهارشنبه) از ساعت ۲۰:۱۵ در گروه‌های …