کمالوند سرمربی تراکتور شد

جمشید نظمی روز شنبه در گفت و گویی اعلام کرد: هیئت مدیره این باشگاه پیرو جلسه صبح امروز، پس از بررسی رزومه و برنامه مربیان مختلف پیشنهادی، فراز کمالوند را به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال تراکتور برای فصل آینده انتخاب و معرفی کرد.

وی با قدردانی از زحمات سرمربیان پیشین، اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم تراکتور، گفت: کمالوند به عنوان سرمربی جدید، با در نظر گرفتن تمامی جوانب انتخاب شده است و برای او در این سمت آرزوی موفقیت داریم.
مدیرعامل باشگاه تراکتور یادآور شد: امیدوارم در فصل آینده با همدلی و همراهی هیئت مدیره و سرمربی جدید و همچنین حمایت هواداران، فصلی درخشان را برای تراکتور رقم بزنیم.

تراکتور در شرایطی سرمربی خود را تغییر داد که فیروز کریمی توانسته بود پس از حضور در این تیم نتایج خوبی بگیرد و با حضور در رده چهارم جدول لیگ برتر شانس سهمیه آسیایی را برای این تیم به دست بیاورد، اما به هر حال باشگاه تبریزی مثل هر سال دست به تغییر کادر فنی زد و فراز کمالوند را به تبریز برگرداند.

سرخ‌پوشان تبریزی که در فصل اخیر با هدایت رسول خطیبی توانستند از مرحله گروهی لیگ قهرمانان صعود کنند و به جمع ۱۶ تیم برتر آسیا برسند، حالا با فیروز کریمی هم قطع همکاری کردند تا با کمالوند به استقبال رقابت با النصر عربستان بروند.

درباره ی nkpf5r58987

مطلب پیشنهادی

برد پرگل یاران «آزمون»؛ پیروزی آتالانتا با طعم صدر جدول

به گزارش ایرنا، هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا امشب (چهارشنبه) از ساعت ۲۰:۱۵ در گروه‌های …