کلهر: شهرآورد دیداری کسل کننده بود

محمود کلهر روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: این بازی متاسفانه بار فنی نداشت و به هیچ عنوان نمی‌توانیم در مورد مسایل فنی صحبت کنیم.

وی ادامه داد: بازی در ۹۰ دقیقه تلاش دو تیم هیچ مساله قابل ذکری نداشت اما در ۳۰ دقیقه وقت‌های اضافه چند صحنه دیدیم و تعجب می‌کنم چرا پرسپولیس در این بازی، روند قبلی خود را ادامه نداد و این چنین بازی کرد.

بازیکن اسبق سرخ پوشان یادآور شد: پرسپولیس در این بازی حرکت رو به جلوی خود را ادامه نداد و عملا به شکلی بازی کرد که استقلال بتواند سرعت بازی را گرفته و به بازی را به وقت‌های اضافه و ضربات پنالتی بکشاند تا در نهایت به آنچه می خواهد، برسد.

کلهر در مورد ضربات پنالتی و این که آیا نفراتی که یحیی انتخاب کرده بود، منطقی به نظر می رسد یا خیر، تاکید کرد: بدون شک قبل از این بازی و در تمرینات روی این مساله کار شده بود، معمولا در چنین مواقعی این چنین رفتار می‌کنند که بازیکنانی که آماده هستند پشت توپ قرار می‌گیرند و به نظر می‌رسد در تمرینات نیز همین بازیکنان بهتر عمل کرده بودند اما مساله مهم این است که بازیکنان باید آرامش خود را حفظ کنند که در این دیدار این موضوع رعایت نشد.

وی گفت: به نظرم این برای پرسپولیس خوب شد، شاگردان گل محمدی حالا با فراغ بال راحتی در لیگ بازی خواهند کرد و باید برای قهرمانی تلاش کنند. فراموش نکنیم که هر بازیکنی در ضربات پنالتی ممکن است اشتباه کند و در فینال یورو هم این مساله را بارها دیدیم. بازی تمام شد و باید از فردا برای قهرمانی در لیگ برتر جنگید و این همان چیزی است که سرخ پوشان باید به آن توجه کنند.

تیم‌های استقلال و پرسپولیس شب گذشته در شهرآورد جام حذفی رو در روی هم صف آرایی کردند که استقلال در ضربات پنالتی و با برتری چهار بر سه پرسپولیس را شکست داد و به نیمه نهایی صعود کرد.

درباره ی nkpf5r58987

مطلب پیشنهادی

برد پرگل یاران «آزمون»؛ پیروزی آتالانتا با طعم صدر جدول

به گزارش ایرنا، هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا امشب (چهارشنبه) از ساعت ۲۰:۱۵ در گروه‌های …