کاپیتان تیم قشقایی: بادران تهران را مانند دور رفت می‌بریم

هادی خادم روز شنبه درمصاحبه با خبرنگار ایرنا بیان داشت: حریف از تیم های قدرتمند و متمول لیگ است برای همین هم مدعی صعود به لیگ برتر شده اما ما هم تیم قشقایی هستیم که با تیم های مدعی تاکنون خوب بازی کرده  و نتیجه گرفته ایم.

وی با اشاره به اینکه برابر بادران به مساوی هم راضی نیستیم، افزود : شرایط تیم به گونه ای است که فقط باید ببریم و برای این بازی هم خوب تمرین کردیم و هم روحیه زیادی برای شکست دادن حریف داریم و می دانیم از کجا به تیم بادران ضربه بزنیم.

خادم که از بدو تاسیس باشگاه قشقایی در سال ۹۴ و از زیرگروه لیگ استان است در این تیم بازی کرده است،اظهارداشت:اکثربازیکنان ما جوان هستند و کم تجربه برای همین هم نتوانستیم جایگاه خوبی در جدول کسب کنیم.

او تاکید کرد: اما بازیکنان ما زمانی که با تیم های مدعی بازی دارند، بسیار پرانرژی و با انگیزه کار می کنند برای همین هم تیم های مدعی از بازی کردن مقابل ما هراس دارند.

گلایه پس از پایان لیگ، آرامش

خادم با اظهاراینکه تیم ما مشکلات زیادی داشته و دارد، گفت: برای بازگو کردن مشکلات زمان داریم فعلا تمام فکر ما این سه بازی است، بعد که تمام شد حرف برای گفتن زیاد است، در این شرایط فقط به آرامش نیازداریم.

کاپیتان تیم قشقایی ادامه داد: به تیممان بسیار امیدوار هستم و قطعا در لیگ دوره بعد با تقویت و سرمایه گذاری بیشترمدعی صعود به لیگ برترخواهیم بود و در آن زمان بازیکنان ما با تجربه شده اند زیرا بسیاری از آنها برای نخستین بار است که در لیگ دسته یک بازی می کنند.

اعتماد

وی اضافه کرد: کادر فنی و مدیرباشگاه به بازیکنان جوان اعتماد کردند و قطعا آنها مزد این اعتماد را در میدان پاسخ خواهند داد.

دیدارتیم های قشقایی شیرازوبادران تهران که در رده پانزدهم و دوم جدول قراردارند، یکشنبه ۱۳ تیرماه در ساعت۳۰ /۲۰ در ورزشگاه پارس شیرازبرگزارمی شود.

دیدار رفت این دو تیم در تهران با نتیجه ۲ بر یک به سود قشقایی پایان یافت .

همچنین تیم فجر شهید سپاسی در این هفته در تهران به مصاف تیم هوادار صدرنشین می رود تا تنور این هفته لیگ با تیم های شیرازی داغ تر شود .

جدول رده بندی

در پایان  هفته سی و یکم ، تیم های هوادار و بادران تهران با ۵۴ امتیاز در جای اول و دوم قرار گرفتند و تیم فجر شهید سپاسی هم با ۵۱ امتیاز سوم شد.

همچنین تیم قشقایی شیراز با ۳۵ امتیاز در رده پانزدهم قرار گرفت تا سایه تیم چوکا تالش را پست سر خود داشته باشد.

در رقابت های فوتبال دسته یک کشور ۱۸ تیم شرکت دارند پس از انجام ۳۴ بازی تیم های اول و دوم جدول به لیگ برتر دوره بیست و یکم صعود خواهند کرد و سه تیم انتهای جدول هم راهی دسته دوم می شوند.

چوکا تالش با ۳۳ امتیاز همچنان امیدوار به بقا در رده شانزدهم است، نود ارومیه با ۲۷ امتیاز و گل ریحان البرز هم با ۱۸ امتیاز سقوطشان قطعی شده است. 

درباره ی nkpf5r58987

مطلب پیشنهادی

صالحی امیری: نباید انتظارات را از کاروان ایران در المپیک زمستانی بالا برد

به گزارش ایرنا، رضا صالحی امیری روز سه‌شنبه در مراسم افتتاحیه نمایشگاه نقاشی کودکان به …