کاپیتان تیم فجر : انتظار داریم از بازیکنان تقدیر شایسته ای شود

به گزارش خبرنگار ایرنا ، حمید نعمتی روز جمعه به اتفاق کادر فنی و دیگر بازیکنان در دیدار با استاندار، مدیرکل و ورزش و جوانان و فرمانده لشگر ۱۹ فجر، افزود: تا اینجا که در صدر جدول قرار گرفتیم این اتفاق نمی افتاد مگر اینکه با حمایت همه این عزیزان به ویژه سردار بوعلی، کادر فنی و دیگر دست اندرکاران باشگاه که از ابتدا در کنارمان بودند.

وی اضافه کرد: خدا را شاکریم  نام این تیم به نام یک شهید بزرگوار است و امیدواریم راه او را در مسیر زندگی ورزشی خود قرار دهیم.

اخلاق مدار ترین تیم لیگ 

نعمتی افزود: تیم فجر یکی از اخلاق مدار ترین تیم ها در لیگ دسته یک است که بدون هیچ حاشیه و مشکلی توانستیم در یک دوره بازی سخت در صدر جدول قرار گیریم.

بازیکن تیم فجر ادامه داد: هنوز کارما برای صعود به لیگ برتر تمام نشده و یک بازی دیگر با گل ریحان در کرج داریم و امیدواریم این  بازی را هم با پیروزی پشت سربگذاریم تا پس از هشت سال به انتظار هواداران فوتبال در فارس و با قهرمانی در لیگ دسته یک پایان دهیم.

جشن بزرگ در شیراز 

وی تاکید کرد: بابت این هدیه ای که به مردم فارس دادیم انتظار داریم در شیراز یک جشن بزرگ بر گزار شود و به پاس زحمت های بازیکنان از آنها تقدیر ویژه صورت گیرد.

استاندار فارس  نیز  در این دیدار از کار بزرگی که بازیکنان فجر انجام دادند تشکر کرد و افزود : این پیروزی بزرگ را به شما و علاقه مندان به فوتبال تبریک می گویم.

عنایت الله رحیمی ادامه داد : قطعا در شیراز جشن بزرگی بر پا خواهیم کرد و در بازی آخر هم در کرج در کنار شما خواهم بود.

فرمانده لشکر ۱۹ فجر هم گفت : ازابتدای لیگ گفته بودم که با همت شما بازیکنان و حمایت استاندار فارس ، نمایندگان مجلس و مدیر کل ورزش و جوانان در پایان جشن صعود خواهیم گرفت.

سردار یدالله  بوعلی افزود: یک گام دیگر تا صعود به لیگ برتر فاصله داریم و اطمینان دارم بازیکنان تیم همانگونه که در تمام بازیها با قدرت و تعصب بازی کردند و در بازی آخر هم این اتفاق می افتد و تیم به لیگ برتر صعود خوادهد کرد.

تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز شامگاه دوشنبه از هفته سی و سوم رقابت های فوتبال دسته یک جام آزادگان در ورزشگاه پارس شیراز با نتیجه سه بر صفر تیم شاهین بوشهر را شکست داد و گامی بزرگ برای صعود به لیگ برتر برداشت.

این تیم در هفته آخر این رقابت‌ها با تیم گل ریحان البرز دیدار دارد که با توجه به سقوط تیم گل ریحان  و نتایج ضعیف آن در لیگ دسته یک، احتمال پیروزی تیم فجر شهید سپاسی برابر این تیم زیاد است و در این صورت، فجر سپاسی به لیگ برتر صعود خواهد کرد.

در پایان هفته سی و سوم تیم فجر شهید سپاسی ، هوادار و بادران تهران  با ۵۷ امتیاز به ترتیب با تفاضل گل زده به اضافه ۱۷ ،  ۱۵ و ۱۲ در رده اول تا سوم قرار گرفتند و باید برای مشخص شدن ۲ تیم برتر و صعودکننده به لیگ برتر باید تا پایان هفته سی و چهارم و به اتمام رسیدن رقابت‌های این فصل لیگ دسته یک صبر کرد.

تیم های شاهین بوشهر و مس کرمان هم که مدعی صعود بودند با شکست مقابل فجر و هوادار تهران دیگر شانسی برای صعود ندارند.

همچنین تیم قشقایی شیراز با ۴۱ امتیاز به رده دوازدهم جدول صعود کرد.

در رقابت های فرسایشی فوتبال دسته یک کشور ۱۸ تیم شرکت دارند پس از انجام ۳۴ بازی تیم های اول و دوم جدول به لیگ برتر دوره بیست و یکم صعود خواهند کرد و سه تیم انتهای جدول هم راهی دسته دوم می شوند.

چوکا تالش، نود ارومیه و گل ریحان البرز هم به دسته دوم سقوط کردند.

درباره ی nkpf5r58987

مطلب پیشنهادی

برد پرگل یاران «آزمون»؛ پیروزی آتالانتا با طعم صدر جدول

به گزارش ایرنا، هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا امشب (چهارشنبه) از ساعت ۲۰:۱۵ در گروه‌های …