کارشناس فوتبال یزد : تیم شهید قندی فقط به برد نیاز دارد

علی محمد قادریان روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این بازی در بم برای ۲ تیم از اهمیت و حساسیت زیادی برخوردار است، چون قندی برای برای ماندن در کورس مدعیان صعود به لیگ دسته یک و تیم میزبان برای رهایی از سقوط به برد نیاز دارد.

وی ادامه داد: تیم شهید قندی یزد باید از همان ابتدای شروع مسابقه در بم با تمرکز، هوشیاری و منطقی بر اساس نقاط ضعف حریف برای دستیابی به گل و پیروزی و کسب سه امتیاز این دبدار خارج از خانه نسبت به اداره زمین ، تلاش و اقدام مناسب کند و اسیر حمله میزبان نشود.

این کارشناس فوتبال یزد اظهار کرد: تیم قندی در این دیدار فقط محکوم به شکست حریف است و چیزی برای از دست دادن ندارد و تمامی هم و غم کادرفنی و تک تک بازیکنان باید کسب پیروزی و رسیدن به مرحله پلی‌آف باشد که با ظرفیتی که در تیم یزد وجود دارد، می‌تواند به هدف خود برسد.

قادریان تصریح کرد: تیم شهرداری بم هرچند در ته جدول گروه است ولی همین تیم در بازی رفت به نتیجه مساوی یک بر یک در یزد دست یافت و نباید آن را در بم دست کم گرفت چون برای نجات از ته جدول جدی بازی می‌کند و امیدوایم نماینده یزد موفق عمل کند.        

از هفته بیست و پنجم لیگ ۲ فوتبال کشور،  نارنجی‌پوشان یزدی امروز ( سه‌شنبه ) در حالی از ساعت ۲۰:۳۰  در دیداری خارج از خانه مقابل شهرداری بم به میدان می‌روند که برای ماندن در کورس مدعیان صعود چاره‌ای جز برد در این بازی حساس ندارند.

شاگردان حسن زاده که با ۳۹ امتیاز در رده دوم جدول رده‌بندی گروه ۲ قرار دارند از بیشترین شانس در ۲ بازی باقیمانده تا پایان لیگ برای صعود به بازی پلی‌آف در مصاف با تیم دوم گروه یک و صعود به لیگ یک برخوردارند.

هم‌اکنون تیم شهردای شهربابک با وجودی که هنوز تا پایان رقابت‌های امسال چهار هفته دیگر باقی است با کسب ۴۹ امتیاز با قدرت به لیگ دسته اول فوتبال قهرمانی باشگاه‌های کشور صعود کرد و تیم دوم در پایان دیدارها طبق مقررات فدراسیون به مرحله پلی‌آف صعود می‌کند.

تیم فوتبال شهید قندی یزد با این نتیجه ۳۹ امتیازی شد و هم‌اکنون در مکان دوم جدول رده بندی گروه دسته دوم لیگ قرار دارد و برای رسیدن به پلی‌آف باید ۲ دیدار پایانی خود را به ترتیب در مقابل شهرداری بم در کرمان و سردار بوکان در یزد را با پیروزی پشت سر بگذارد .

تیم شهید قندی در گروه دوم با تیم‌های پاس همدان، نیروی زمینی تهران، شهرداری ماهشهر، سرداربوکان ، مس شهربابک، نفت امیدیه، شهرداری بم، میلادمهر تهران، شهدای بابلسر، شمس‌آذر قزوین، اترک بجنورد، شاهین بندرعامری و عقاب تهران هم گروه است.

این رقابت‌ها با حضور ۲۸ تیم در ۲ گروه ۱۴ تیمی به صورت رفت و برگشت و دوره‌ای پیگیری می‌شود و  در پایان سه تیم جواز حضور در لیگ دسته اول قهرمانی باشگاه‌های کشور را کسب می‌کند.

استان یزد با یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت ۴۷ هیأت ورزشی و ۶۲ هزار ورزشکار زیرپوشش بیمه دارد.

درباره ی nkpf5r58987

مطلب پیشنهادی

کشتی پر بیننده‌ترین رشته المپیک توکیو

به گزارش ایرنا و از فدراسیون کشتی، مرکز تحقیقات رسانه ملی آمار بینندگان المپیک ۲۰۲۰ …