واکنش معاون وزیر ورزش به استعفای کلاهی از دبیری فدراسیون بسکتبال

مهین فرهادی زاد روز جمعه در گفت و گو با ایرنا درباره دلیل استعفای شنبم کلاهی دبیرفدراسیون بسکتبال گفت: موضوع استعفا را باید از خود وی سوال کرد. کلاهی غیر از دبیری فدراسیون فعالیت های دیگری هم در خارج از فدراسیون داشت که به وی مربوط بود و گاهی آن فعالیت ها اوج می گرفت و گاهی با مشکلات همراه بود.

وی افزود: البته برخی مسایل خارج از فعالیت شبنم کلاهی به فدراسیون کشیده نشد و وی نباید استعفا می داد. این استعفا در واقع  از ناحیه دبیر فدراسیون بود و ما باید دقت بیشتری می کردیم زیرا از کلاهی بیشتر و بهتر می شد استفاده کرد. 

معاون وزیر ورزش ادامه داد: کلاهی در زمان ورزشکاری جزو بهترین ها و در زمان مربیگری جزو برترین هابود و حال جزو موفق ترین مربیان بسکتبال زنان است. کلاهی مدیری دلسوز و علاقه مند و مجرب در بخش مدیریت ورزش کشور بود  و درشته بسکتبال زحمات زیادی را برای توسعه آن متحمل شدکه جای قدردانی دارد. امیدواریم بتوانیم باز از وجود وی در مناصب دیگر استفاده کنیم.

فرهادی زاد می گوید: کلاهی بر اساس توانمندی که در هیات بسکتبال استان تهران از خود نشان داد با نظر رییس فعلی فدراسیون به دبیر منصوب شده بود. دبیری نبض فدراسیون است که کلاهی در این جایگاه موفق ظاهر شد و توانست رضایت رییس فدراسیون را کسب کند. کلاهی قهرمان و از  سرآمدان بسکتبال در بخش زنان است  و  برای توسعه این رشته تلاش کرد.

وی این را هم گفت: کلاهی قهرمان این رشته بود و در چند دوره بازی های کشورهای اسلامی به مقام های قهرمانی دست یابد و بعد از دوره قهرمانی به سمت مربی گری روی آورد و با تجربه ای که داشت توانست به عنوان مدرس دانشگاه و مربی تیم های دیگری را هدایت کند و در پست  مسئولیت اجرایی هم به عنوان مسئول هیات بسکتبال استان تهران انتخاب شد در جایی که هیات های ورزشی فعالیت ورزشی مردان را اداره می کردند مسئولیت هیات بکستبال تهران بزرگ بود که خانم کلاهی از پس آن بر می آمد. 

درباره ی nkpf5r58987

مطلب پیشنهادی

کشتی پر بیننده‌ترین رشته المپیک توکیو

به گزارش ایرنا و از فدراسیون کشتی، مرکز تحقیقات رسانه ملی آمار بینندگان المپیک ۲۰۲۰ …