هواداران پرسپولیس در خراسان شمالی قهرمانی این تیم را جشن گرفتند

به گزارش خبرنگار ایرنا، اگرچه به دلیل وضعیت قرمز کرونایی حاکم بر چهار شهرستان بجنورد، شیروان، اسفراین و مانه و سملقان و منع تردد نیز حاکم بود، ولی تعدادی از هواداران با نصب پرچم پرسپولیس بر روی خودروهای خود  با راه انداختن کارناوال شادی به جشن و پایکوبی پرداختند.
براساس این گزارش در شهر بجنورد این جشن در میدان کارگر، میدان شهید و ۱۷ شهریور ادامه یافت و تعداد  زیادی از شهروندان نیز با حضور در پشت بام ساختمان های مرتفع با سوت و کف و بعضا نیز نوای موسیقی محلی کرمانجی با جوانان هوادار این تیم همراهی کردند.
 علاوه بر بجنورد این جشن در سایر شهرهای دیگر خراسان شمالی از جمله جاجرم در جنوبغربی شهر بجنورد مرکز استان نیز ادامه یافت و تعداد زیادی از جوانان با خودرو در میادین اصلی شهر حضور یافتند و با در دست داشتن پرچم سرخپوشان کارناوال خودرویی به راه انداختند.
تیم پرسپولیس تهران عصر امروز در آخرین رقابت های لیگ برتر توانست با برد ۲ بر صفر برابر پیکان تهران با ۶۷ امتیاز  برای پنجمین سال متوالی قهرمان بزرگترین تورنمنت فوتبالی ایران را کسب کند و سپاهان با برد ۲ بر یک برابر  استقلال تهران نایب قهرمان شد و آبی پوشان نیز به رده سوم این مسابقه دست یافتند.
استقلال تهران که با برد در  ضربه پنالتی در جاجم حذفی پرسپولیس شکست داد این شانس را دارد که در صورت برد در نبمه نهایی و راهیابی به فینال  شانس خود را برای دومین سال متوالی برای رسیدن به قهرمانی در این رقابت ها امتحان کند.
این تیم در سال گذشته با شکست برابر تراکتور سازی در جام حذفی این قهرمانی را از دست داد.

درباره ی nkpf5r58987

مطلب پیشنهادی

صالحی امیری: نباید انتظارات را از کاروان ایران در المپیک زمستانی بالا برد

به گزارش ایرنا، رضا صالحی امیری روز سه‌شنبه در مراسم افتتاحیه نمایشگاه نقاشی کودکان به …