نویدکیا: سه امتیاز سخت را کسب کردیم

به گزارش ایرنا، محرم نویدکیا شامگاه یکشنبه در نشست خبری پس از دیدار با ذوب آهن اصفهان افزود:  همان طور که پیش از این نیز گفته بودم بازی سخت و پیچیده ای بود و ذوب آهن نیم ساعت نسبت به تیم ما فوق العاده خوب بازی کرد و حتی چند خوب به دست آورد که می‌توانست برای ما مشکل ساز شود.

وی گفت:  بعد از آن دقیقه ۳۰ تا ۴۵ وضعیت تیم ما بهتر شد و تا دقیقه ۳۰ ما مرکز زمین و تک به تک هایمان را از دست دادیم و تیم ذوب آهن در این زمان خوب کار کرد و حقشان گل هم بود.

وی تصریح کرد: بعد ازآن تیم ما بهتر شد و به گل رسیدیم که ضربه گل ایستگاهی امید نورافکن شرایط تیم ما را بهتر کرد.

نویدکیا افزود: در نیمه دوم خوب بازی را شروع کردیم و فکر می‌کنم ذوب آهن در این زمان ناامیدانه بازی را شروع کرد.

وی گفت: ما بهتر می‌توانستم از دقیقه ۷۵ از فضاهای که به ما می‌دادند استفاده کنیم و بیشتر سعی کردیم بازی را کنترل کنیم و سه امتیاز خیلی خوبی بود که در این بازی کسب کردیم.

وی با بیان اینکه ارزش این سه امتیاز را آینده مشخص می‌کند گفت:  هفته آینده با قدرت باز ی می‌کنیم و بقیه آن را اتفاقات فوتبال می‌سپاریم.

وی همچنین تصریح کرد: بازیکنان جایگرینش بهترین بازی‌ها را ارائه می‌دهند و  با تمام وجود به تیمشان کمک می کنند که قابل ستایش هستند.

وی با قدرانی از اهالی رسانه به دلیل پوشش اخبار بازی های سپاهان گفت: این آخرین بازی در این فصل بود که در اصفهان انجام دادیم و ذوب آهن تیم فوق العاده خوبی است  و این تیم با این شرایط نباید نامید باشد.

وی افزود: رقیب‌های ذوب آهن هفته آینده هر ۲ بیرون خانه بازی دارند و این تیم می‌تواند با تمرکز بالا بازی کند و همه ما اصفهانی را با برد خود خوشحال کند.

 شهرآورد اصفهان بین تیم های فوتبال سپاهان وذوب آهن اصفهان ساعت ۲۱ و ۱۵  دقیقه یکشنبه شب از هفته بیست و نهم لیگ برتر درورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزارشد و در پایان این دیدار سپاهان با نتیجه ۲ بر صفر  پیرور میدان شد.

با این دیدار سپاهان با ۶۲ امتیاز در مکان دوم  و تیم ذوب آهن نیز با ۲۶ امتیازدر رتبه چهاردهم لیگ برترباقی ماندند.

درباره ی nkpf5r58987

مطلب پیشنهادی

برد پرگل یاران «آزمون»؛ پیروزی آتالانتا با طعم صدر جدول

به گزارش ایرنا، هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا امشب (چهارشنبه) از ساعت ۲۰:۱۵ در گروه‌های …