نویدکیا: بازی سختی مقابل صنعت نفت برگزار کردیم

به گزارش ایرنا، محرم نویدکیا شامگاه شنبه در نشست خبری  پس از دیدار با صنعت نفت آبادان افزود: در طول این دیدار دقایق سختی را گذراندیم ولی در نهایت پیروز شدیم.
وی اظهار داشت: اوایل بازی یک مقدار استرس روی بازیکنان حکم فرما بود ولی توانستیم بازی را کنترل کنیم و به گل برسیم.
نویدکیا تصریح کرد: در نیمه دوم عقب بازی کردیم و  حدود ۲۰ دقیقه مرکز زمین را از دست دادیم و تیم صنعت نفت به خوبی به تیم ما فشار آورد و با ایجاد موقعیت حتی به گل نیز رسید.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان با تمجید از عملکرد تیم صنعت نفت آبادان افزود: بعد از گلی که دریافت کردیم با تعویض‌هایی که انجام دادیم با استفاده از فضای پشت مدافعان این تیم استفاده کردیم و  خیلی خوب این کار را کردیم  و به سه امتیاز رسیدیم

وی همچنین اشتباه فردی مدافعان سپاهان هنگام دریافت گل را رد کرد و گفت: سبک بازی سازی را از عقب می پذیرم و این روند را برای گل زنی به کار می برم که از دفاع کار را شروع کرد تا به گل رسید و اشتباه فردی را نمی‌پذیرم بلکه تیمی است و ایرادی ندارد و باید رو به جلو برویم.

نویدکیا در پایان از هواداران تیم سپاهان قدردانی کرد و گفت: نگران سلامتی همه هواداران هستم و از اینکه اجازه دادند اتوبوس بازیکنان راحت به استادیوم بیاید از همه تشکر می کنم.

تیم فوتبال سپاهان اصفهان شنبه شب در دیداری هجومی که پنج گل داشت موفق شد تیم فوتبال صنعت نفت آبادان را با چهار گل در خانه شکست دهد و همچنان در رده دوم لیگ برتر باقی بماند.

درباره ی nkpf5r58987

مطلب پیشنهادی

برد پرگل یاران «آزمون»؛ پیروزی آتالانتا با طعم صدر جدول

به گزارش ایرنا، هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا امشب (چهارشنبه) از ساعت ۲۰:۱۵ در گروه‌های …