نتایج کمانداران نوجوان و جوان ایران در دور حذفی مسابقات جهانی لهستان

به گزارش ایرنا، در  ریکرو جوانان و در دور دوم مسابقات حذفی که امروز (چهارشنبه ۲۰ مرداد ماه) برگزار شد، رضا شبانی در دیدار با نماینده سوئد با نتیجه ۴ بر ۶  شکست خورد و حذف شد.

در  ریکرو جوانان و در مرحله حذفی سوگند رحمانی در دور دوم مسابقات حذفی در دیدار با نماینده ایتالیا با نتیجه ۲ بر ۶ شکست خورد و حذف شد.

در کامپوند نوجوانان و در مرحله نخست مسابقات حذفی ابوالفضل سلطانی نژاد مقابل نماینده لهستان با نتیجه ۱۳۷ بر ۱۲۴  به پیروزی رسید و باید در دور دوم مسابقات به مصاف کمانداری از ایتالیا برود.

در کامپوند نوجوانان و در مرحله نخست مسابقات حذفی امیررضا عزیزی با نتیجه ۱۳۵ بر ۱۱۶  مقابل نماینده لهستان به پیروزی رسید. وی در دور دوم به مصاف نماینده مکزیک می‌رود.

ارشک فاضل در دور دوم مسابقات حذفی ریکرو نوجوانان با نتیجه ۷ بر ۳ مقابل اوکراین به پیروزی رسید. وی در دور سوم به مصاف کمانداری از ژاپن می‌رود.

نیما نادری در دور نخست مسابقات حذفی ریکرو نوجوانان با نتیجه ۶ بر صفر مغلوب نماینده ژاپن شد و حذف شد.

محمدحسین گلشنی در دور دوم مسابقات حذفی ریکرو نوجوانان با نتیجه ۶ بر صفر از سد کمانداری از فرانسه به برتری رسید و راهی دور بعدی شد. وی در دور سوم به مصاف نماینده اسپانیا می‌رود.

یسنا پورماهانی در دور دوم مسابقات حذفی ریکرو نوجوانان با نتیجه ۴ بر ۶  مغلوب کمانداری از هند شد و از گردونه مسابقات کنار رفت.

گیسا بایبوردی در دور نخست مسابقات حذفی کامپوند جوانان با نتیجه ۱۳۵ بر ۱۲۴ مقابل کمانداری از لهستان به برتری رسید. وی در دور دوم باید با کمانداری از کلمبیا بازی کند.

ساغر حلوایی در دور نخست مسابقات حذفی کامپوند جوانان با نتیجه ۱۴۰ بر ۱۳۶  مقابل کمانداری از بریتانیا به پیروزی رسید. وی در دور دوم با نماینده السالوادور بازی خواهد کرد.

بیتا عاشق‌زاده در دور نخست مسابقات کامپوند جوانان با نتیجه ۱۴۲ بر ۱۲۲  مقابل نماینده لهستان به پیروزی رسید و حریف کمانداری از هنگ‌کنگ در دور بعدی شد.

پارسا زمانی‌نژاد در دور دوم مسابقات حذفی کامپوند جوانان با نتیجه ۱۲۸ بر ۱۴۱ مقابل کمانداری از فرانسه شکست خورد و حذف شد.

 آرمین پاکزاد در دور دوم مسابقات کامپوند جوانان با نتیجه ۱۳۷ بر ۱۴۳  مقابل نماینده آلمان شکست خورد و حذف شد.

امیر محمد قربان‌زاده در دور دوم مسابقات حذفی کامپوند جوانان مقابل کمانداری از اسلوونی با نتیجه ۱۴۶ بر ۱۳۸  به پیروزی رسید. او باید  در دور سوم باید با نماینده آمریکا بازی کند.

در میکس ریکرو جوانان تیم ایران با ترکیب رضا شبانی و سوگند رحمانی در دور نخست مسابقات مرحله حذفی با نتیجه ۲ بر ۶ مقابل ازبکستان شکست خورد و حذف شد.

تیم میکس ریکرو نوجوانان ایران با ترکیب یسنا پورماهانی و محمدحسین گلشنی در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف تیم قزاقستان رفت و با نتیجه ۶ بر صفر به پیروزی رسید. تیم ایران در مرحله یک هشتم نهایی به مصاف تیم هند می‌رود.

تیم میکس کامپوند جوانان ایران با ترکیب بیتا عاشق‌زاده و پارسا زمانی‌نژاددر دور نخست مسابقات حذفی با نتیجه ۱۴۹ بر ۱۳۸   تیم پرتغال را شکست داد. تیم ایران در دور یک هشتم نهایی به مصاف تیم ایتالیا می‌رود.

درباره ی nkpf5r58987

مطلب پیشنهادی

برد پرگل یاران «آزمون»؛ پیروزی آتالانتا با طعم صدر جدول

به گزارش ایرنا، هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا امشب (چهارشنبه) از ساعت ۲۰:۱۵ در گروه‌های …