میراسماعیلی: چشم‌انداز فدراسیون توسعه فراگیر ورزش جودو در کشور است

به گزارش ایرنا آرش میراسماعیلی سه شنبه شب در دیدار با سیدسعید شاهرخی استاندار همدان با بیان اینکه امروزه شاهد برطرف شدن دغدغه‌های موجود در فدراسیون جودو هستیم، اضافه کرد: با تمام توان و با بهره‌گیری از خرد جمعی به‌سوی اعتلای بیش‌ ازپیش جایگاه جودو کشور در سطوح جهانی قدم برداشته‌ایم.

رییس فدراسیون جودو با قدردانی از حمایت‌های استاندار همدان و پیگیری‌ها و مساعدت‌های مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان در اعتلای این رشته ورزشی گفت: امیدواریم استان همدان در آینده‌ای نه‌چندان دور قطب جودوی کشور شود.

مدیرکل ورزش و جوانان همدان نیز گفت: استاندار همدان همواره حامی ورزش بوده و حمایت‌های وی دلگرمی خاصی به جامعه ورزش این استان داده است.

حمید سیفی افزود: توسعه همه‌جانبه رشته‌های ورزشی استان همدان در دستور کار دستگاه ورزش است و نگاه استاندار به ورزش همگانی و قهرمانی همواره حمایتی بوده و راهگشای بسیاری از مسایل است.

وی با اشاره به اینکه جودو یکی از رشته‌های فعال استان همدان است، افزود: قهرمانان ارزنده‌ای در سطح ملی و فراملی داریم و امیدوارم با حمایت‌های مسوولان اجرایی استان بتوانیم افتخارات ورزش استان را در سطح چشمگیری ارتقا دهیم.

آرش میراسماعیلی رییس فدراسیون جودو کشور طی مراسمی با حضور در بهار، سالن جودوی این شهرستان را افتتاح کرد.

درباره ی nkpf5r58987

مطلب پیشنهادی

برد پرگل یاران «آزمون»؛ پیروزی آتالانتا با طعم صدر جدول

به گزارش ایرنا، هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا امشب (چهارشنبه) از ساعت ۲۰:۱۵ در گروه‌های …