مهدوی‌کیا: مقابل عراق از بازیکنان زیر ۲۱ استفاده کردیم

به گزارش ایرنا، مهدی مهدوی‌کیا بعد از برد تیم امید ایران برابر عراق در دیدار دوستانه افزود: بازی خوبی برای هر دو تیم بود و توانستیم برنامه‌های خودمان را به خوبی در زمین اجرا کنیم.

وی ادامه داد: تیم عراق را به خوبی آنالیز کرده بودیم و با توجه به اینکه آنها از نظر سنی دو سال بزرگتر از ما بودند اما نتیجه خوبی گرفتیم. از عملکرد نفرات تیم راضی هستیم، ما یک بازی دیگر داریم و  این بازی‌ها کمک می‌کند تا با آمادگی کامل راهی مسابقات قهرمانی آسیا شویم.

سرمربی تیم ملی فوتبال امید تصریح کرد: تیم ما، تیم جوانی است. تنها یک بازیکن بالای ۲۱ سال داشتیم و این هم دلیل دارد چراکه با آینده‌نگری به دنبال اهداف خود هستیم. ما می‌خواهیم با تیمی که قرار است به المپیک ۲۰۲۴ برود در مسابقات قهرمانی آسیا به میدان برویم.

او در واکنش به سئوال خبرنگار عراقی در خصوص نقاط ضعف تیم فوتبال این کشور گفت: ما فیلم بازی‌های عراق را دیده بودیم، آنها نسبت به گذشته تغییرات زیادی داشتند اما می‌دانستیم با چه سیستمی بازی می‌کنند. به نظر من یک بازی خیلی خوب را از سوی هر دو تیم  شاهد بودیم.

گفتنی است تیم فوتبال امید ایران که خود را برای حضورر در مسابقات مقدماتی المپیک و قهرمانی آسیا آماده می کند، در نخستین دیدار دوستانه خود جهت آماده سازی برای این مسابقات از ساعت ۲۱ سه شنبه در ورزشگاه الحبیبیه شهرک صدر بغداد به مصاف تیم امید این کشور رفت که موفق شد با نتیجه یک بر صفر حریفش را شکست دهد.

شاگردان مهدوی‌کیا پس از انجام دو بازی دوستانه در بغداد، هفتم خردادماه راهی استانبول می شوند تا از آنجا خودشان را به تاشکند محل برگزاری رقابت‌های قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا برسانند.  

رقابت‌های قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا از ۱۱ خرداد در ازبکستان آغاز می‌شود و تیم فوتبال زیر ۲۳ سال ایران با تیم‌های ازبکستان، قطر و ترکمنستان همگروه است.

درباره ی nkpf5r58987

مطلب پیشنهادی

اولین واکنش رنار پس از تمدید قرارداد با عربستان/ آمده‌ام که اینجا بمانم

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال عربستان با سرمربیگری هروه رنار، موفق شد در گروهی که …