مربی پدیده: بازی با سپاهان را با بدشانسی واگذار کردیم

محمد نوازی سه شنبه شب در نشست خبری بعد از بازی با تیم فوتبال سپاهان در مشهد افزود: پدیده در برابر تیم بالای جدولی و پرمهره سپاهان بازی خوبی را ارائه کرد و متاسفانه دست کم از چهار موقعیت صد در صد گل خود استفاده نکردیم از طرفی تک گل بازی را نیز در اثر اشتباه فردی و در ضد حمله دریافت کردیم.

وی به غیبت بازکنان خوب پدیده نیز اشاره کرد و گفت: قبل از شروع بازی احسان حسینی را به خاطر مصدومیت از دست دادیم و عرفان معصومی نیز ۲ هفته است که درگیر کروناست.

نوازی ادامه داد: با این حال فقط به دنبال فوتبال بازی کردن بوده ایم و موقعیتهای ما در زمین نیز اتفاقی نبوده است و با وجود نیروی جوان بازی خوبی داشتیم.

نوید کیا: مانند رحمتی جرات اداره پدیده را ندارم

سرمربی تیم فوتبال سپاهان نیز ضمن اعلام رضایت از بازی شاگردانش گفت: در دقایق نخست، پدیده بازی خوبی به نمایش گذاشت اما ما با خلق برخی موقعیتها به گل رسیدیم.

محرم نوید کیا افزود: البته در نیمه نخست شانس رسیدن به گلهای بیشتر را داشتیم، در نیمه دوم باز هم ما بازی را به شکل مسلط اداره کردیم ولی از موقعیتهای خوبمان استفاده نکردیم.

وی به بازی همزمان پرسپولیس نیز اشاره کرد و ادامه داد: پر گل شدن بازی پرسپولیس موجب شد تا بازیکنان سپاهان با عجله موقعیتها را از دست بدهند.

سرمربی سپاهان گفت: پدیده، امشب بازی خوبی نکرد و با وجود از دست دادن بازیکنان خوب تیم پدیده در طول فصل، اگر من جای آقای رحمتی بودم جرات اداره این تیم را نداشتم لذا باید به آقای رحمتی تبریک گفت که توانسته بچه های پدیده را این طور جمع کند.

تیم فوتبال پدیده در هفته بیست و هشتم مسابقات لیگ برتر، سه شنبه شب در ورزشگاه امام رضا(ع) با نتیجه یک بر صفر مغلوب میهمان خود سپاهان اصفهان شد.

هم اینک تیم پدیده با ۳۷ امتیاز در رتبه هشتم و تیم سپاهان با ۵۹ امتیاز در رتبه دوم جدول ۱۶ تیمی لیگ برتر فوتبال قرار دارند.

درباره ی nkpf5r58987

مطلب پیشنهادی

کشتی پر بیننده‌ترین رشته المپیک توکیو

به گزارش ایرنا و از فدراسیون کشتی، مرکز تحقیقات رسانه ملی آمار بینندگان المپیک ۲۰۲۰ …