مربی استقلال: از سوی مدیریت پالس‌های مثبت ارسال شده است

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال استقلال تهران در هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال ایران با نتیجه یک بر صفر تیم نفت مسجد سلیمان را شکست داد و با ۵۳  امتیاز جایگاه خود را در رده سوم جدول رده بندی لیگ بیستم مستحکم کرد.

صالح مصطفوی بعد از این بازی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی خوبی بود و ما توانستیم سه امتیاز لازم را کسب کنیم. قبل از بازی هم گفته بودم که تیم های ته جدولی به سختی امتیاز خواهند  داد و این کار را برای ما دشوار کرد اما توانستیم امتیاز کامل این بازی را به نام استقلال بزنیم. بازیکنان استقلال بعد از ۱۲۰ دقیقه بازی سنگین جام حذفی گام در این مسابقه گذاشتند.

وی با اشاره به اعتصاب کادر فنی و بازیکنان این تیم در چند روز گذشته گفت: بله اعتراضاتی از سوی بازیکنان صورت گرفت که برای احقاق حق بود و بعد از این اعتصاب از طرف مدیریت پالس های مثبتی صادر شد امیدوارم مجموعه استقلال تهران به ثبات برسد.

مصدومیت نادری از دیگر موضوع سخنان مصطفوی بود. وی در این زمینه عنوان کرد: یک برخورد ایجاد و محمد نادری دچار افت فشار شد امیدوارم مشکل خاصی نداشته باشد.

مربی استقلال در پاسخ به سوالی در زمینه احتمال استفاده از بازیکنان جوان در ۲ بازی آینده افزود: باید شرایط بازی ها را بسنجیم و در این باره تصمیم بگیریم.

درباره ی nkpf5r58987

مطلب پیشنهادی

برد پرگل یاران «آزمون»؛ پیروزی آتالانتا با طعم صدر جدول

به گزارش ایرنا، هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا امشب (چهارشنبه) از ساعت ۲۰:۱۵ در گروه‌های …