قهر مدیران فوتبال با فوتسال؛ وقت دعوا نیست

به گزارش ایرنا، جام جهانی فوتسال ۲۱ شهریورماه به میزبانی لیتوانی آغاز خواهد شد و تیم ملی بیش از همیشه نیاز به حمایت همه‌جانبه از طرف فدراسیون و کمیته فوتسال دارد اما خبرهای جالبی از سمت آن‌ها به گوش نمی‌رسد. 

به نظر می‌رسد این اختلاف‌ها در خصوص موضوع استعدادیابی، تیم‌های پایه و برگزاری جلسه‌ای در فدراسیون فوتبال بدون حضور «مهرداد سراجی» رییس کمیته فوتسال و «وحید شمسایی» عضو این کمیته شکل گرفته است. این جلسه به ریاست «شهاب‌الدین عزیزی خادم» رییس فدراسیون فوتبال برگزار شد.  

دلایل این اختلاف و سرانجام آن برای ما اصلا اهمیتی ندارد اما موضوع مهم برای اهالی فوتسال، نتیجه‌گیری تیم ملی در جام جهانی است. تیم ملی اردوهای خوبی در طول این سال‌ها نداشته و حالا نیز وقتی برای این کار نیست اما کمترین کاری که فدراسیون و کمیته فوتسال می‌توانند انجام دهند، تزریق آرامش و شارژ روحی و مالی به تیم ملی است.  

تیم ملی در این شرایط نیاز به تمرکز دارد چرا که در این رشته اگر بهترین تیم  هم تمرکز و آرامش نداشته باشد دچار مشکل می شود. روحیه بالا برای بازیکنان تیم ملی باعث عملکرد بهتر از سوی آن‌ها می‌شود و امیدواریم که مسوولان به این نکته توجه کنند. 

اولین دیدار تیم‌ملی در جام جهانی فوتسال روز ۲۳ شهریور مقابل صربستان است. تیم ایران در دیدار دوم خود نیز باید در روز ۲۶ شهریور به مصاف آمریکا برود و سومین دیدار تیم فوتسال کشورمان هم روز ۲۹ شهریور مقابل آرژانتین برگزار می‌شود. 

درباره ی nkpf5r58987

مطلب پیشنهادی

«حدادی» از رده‌بندی جهانی دو و میدانی خارج شد

به گزارش ایرنا، اتحادیه جهانی دو و میدانی، رده‌بندی بهترین ورزشکاران مواد مختلف را اعلام …