عزیزی خادم: برای رشد فوتبال حواشی و اختلافات را کنار بگذاریم

شهاب الدین عزیزی خادم روز سه شنبه در مجمع انتخاباتی هیات فوتبال قم در هتل المپیک این شهر، با بیان اینکه با کدورت و اختلاف هیچ مشکلی برطرف نمی شود افزود: اختلاف جز آسیب چیزی به همراه ندارد و باید همه اختلاف ها برای توسعه و تقویت فوتبال و فوتسال کشور و استان کنار گذاشته شود.

وی، با بیان اینکه اراده تحول در فوتبال از استان ها شکل بگیرد گفت: استفاده از ظرفیت های موجود در استان ها، ایجاد وحدت و انسجام میان خانواده فوتبال موضوعات مهمی است که تحقق آنها موجب پیشرفت و توسعه این رشته ورزشی می شود.

رئیس فدراسیون فوتبال، افزود: هیات های استانی یکی از ارکان فدراسیون فوتبال هستند و این فدراسیون در تمام برنامه ریزی های خود، استفاده از ظرفیت هیات های استان با نگاه تحولی را مورد تاکید قرار داده است.

عزیزی خادم خطاب به کاندیداهای این مجمع ادامه داد: انتخابات تمام شد و باید از امروز وحدت و انسجام جای خود را به اختلاف و رقابت های انتخاباتی بدهد ضمن اینکه هیات رئیسه جدید نیز باید ظرفیت لازم برای بهره گیری از نظر کاندیداها و صاحب نظران فوتبال استان در جهت کمک به این هیات را فراهم کند.

وی با تاکید بر اینکه هیات رئیسه جدید فوتبال قم نیاز به همراهی و کمک همه جامعه فوتبال استان دارد،‌افزود: همه باید به رئیس جدید هیات فوتبال قم کمک کنند تا فضای جدید و فصل نوینی برای این هیات ورزشی در استان رقم بزند.

رئیس فدراسیون فوتبال، با اشاره به ظرفیت های فوتسال قم گفت: این استان در رشته فوتسال یکی از قطب های مهم کشور است که با برنامه ریزی هیات جدید فوتبال، باید این جایگاه حفظ و تقویت شود.

وی گزارش مالی ارائه شده هیات فوتبال قم در این جلسه را بسیار ضعیف دانست و افزود: این گزارش نشان می دهد که با وجود اینکه این استان دارای ظرفیت های اقتصادی مناسبی همچون منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان است ولی از این ظرفیت برای حمایت از فوتبال و فوتسال به خوبی استفاده نشده است.

رئیس فدراسیون فوتبال، ادامه داد: عملکرد مالی هیات فوتبال قم شایسته یک هیات فوتبال نیست و رقم اعلام شده در گزارش اصلا مناسب نبود،‌ به همین دلیل برای رفع این نقص باید از ظرفیت همه مجموعه های اقتصادی موجود در استان برای کمک به هیات فوتبال قم استفاده شود ضمن اینکه فدراسیون نیز در این زمینه توجه بیشتری به استان خواهد داشت.

وی استفاده از تمام ظرفیت های موجود در استان برای تقویت فوتبال و فوتسال قم را ضروری دانست و اظهار داشت: تقویت تیم ها در رده پایه، فوتسال و فوتبال بانوان موضوعاتی است که باید در اولویت هیات فوتبال جدید قم قرار گیرد.

عزیزی خادم، استفاده از اندیشه های مختلف در استان و تدوین برنامه تحول گرایانه به عنوان یک اولویت را مورد تاکید قرار داد و گفت: تمام ظرفیت های علمی موجود در بخش های مختلف استان با ایجاد کارگروه های مختلف فکری باید برای تحول فوتبال و فوتسال قم به کار گرفته شود.

وی گفت: تقویت فوتبال بانوان یکی از اولویت های فدراسیون فوتبال است و حمایت از این تیم ها در کشور به تصویب فدراسیون رسیده است.

رئیس فدراسیون فوتبال، افزود: اصلاح اساسنامه هیات های فوتبال در دستور کار فدراسیون فوتبال است و برنامه ریزی لازم در این زمینه در سطح فدراسیون در حال بررسی است.

وی با بیان اینکه وضعیت هیات فوتبال قم باید از نظر کمی و کیفی ارتقا یابد گفت: فدراسیون برای حل مشکلات فوتبال قم همراهی لازم را دارد و این انتظار را دارد که هیات رئیسه جدید فوتبال قم با ایجاد همگرایی میان تمام ظرفیت های موجود در استان زمینه تحول در فوتبال استان را فراهم کند.

اعضای این مجمع از میان کاندیداهای موجود در نهایت؛ قدرت الله باقری را با ۱۰ رای به عنوان رئیس جدید این هیات انتخاب کردند./

درباره ی nkpf5r58987

مطلب پیشنهادی

برد پرگل یاران «آزمون»؛ پیروزی آتالانتا با طعم صدر جدول

به گزارش ایرنا، هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا امشب (چهارشنبه) از ساعت ۲۰:۱۵ در گروه‌های …