عزیزی خادم: از تاریکی بدهی های فدراسیون گذشته فاصله بگیریم

به گزارش روز جمعه ایرنا، شهاب عزیزی خادم در خصوص شایعات قضاوت علیرضا فغانی گفت: از فغانی که افتخار کشور است، خواسته‌ایم تا در چند بازی آخر لیگ و جام حذفی استفاده کنیم و اگر مشکلی نباشد، این اتفاق خواهد افتاد.

وی با تشکر از اشکان دژاگه و مسعود شجاعی برای خدمات به تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: از این ۲ بازیکن محبوب که خداحافظی کرده‌اند، در آینده‌ای نزدیک تقدیر خواهد شد.

رییس فدراسیون فوتبال درباره بدهی‌ دن گاسپار بیان کرد: سعی می کنیم از تاریکی بدهی‌های فدراسیون گذشته فاصله بگیریم. دن گاسپار دستیار سابق کی‌روش بدهی از چند سال قبل دارد که امروز و فردا بدهی وی پرداخت خواهد شد.

وی تاکید کرد:‌ همچنین بدهی کادر فنی تیم ملی فوتسال هم پرداخت خواهد شد. بخشی از زمان ما صرف بدهی‌های بر جای مانده از گذشته شده، ولی امید است هر چه سریعتر از فضای تاریک گذشته عبور کنیم.

عزیزی‌خادم به بیان گزارشی از وضعیت تیم ملی فوتبال پرداخت و تصریح کرد: هم اکنون تیم ملی از یک پیچ تاریخی با موفقیت عبور کرده است و همه از این بابت خوشحالیم و با انگیزه کار می‌کنیم و خداوند را شاکریم.

وی با اعلام اینکه فدراسیون فوتبال نگاهش افق‌گشایی بر مبنای توسعه متوازن و حمایتی است، گفت: نگاه‌ ما در فدراسیون یک نگاه جمعی است و نگاه شخصی برای ما ارزش ندارد. فضایی که در فدراسیون است نگاه ساختن و نگاه به آینده است. نپرداختن بدهی های برجای مانده باعث شده تا روند توسعه در فوتبال کند پیش رود.

عزیزی‌خادم افزود: امروز می‌بینم در سیرجان، غیر از تیم آقایان، تیم بانوان هم افتخار آفرین است. رویکرد دیگری که در فدراسیون دنبال می‌  شود، نگاه عدالت محور به فوتبال آقایان و بانوان است.

به دنبال تمرکززدایی از تهران در فوتبال هستیم 

ی تصریح کرد: یکی از بحث‌های اصلی فدراسیون، استعدادیابی است و به دنبال فضای عدالت‌محور هستیم تا هیچ استعدادی نادیده گرفته نشود. نگاه ما این است که کف جامعه را که مشتاق هستند و دیده نمی شوند، کشف کرده و استعدادیابی صورت گیرد. وظیفه حرفه ای و اخلاقی خود می دانیم و این اراده واحد را داریم که در این راه قدم بگذاریم. با همدلی و همکاری آگاهانه پیش می رویم و با انگیزه. فدراسیون نگاه ملی دارد و فضا به سمتی پیش خواهد رفت تا خللی در اجرا و پیشبرد اهداف ایجاد نشود. با توجه به اینکه استعدادیابی درستی صورت نگرفته، یک فستیوال گسترده برگزار خواهیم کرد که مشروعیت بخشی در فوتبال ملی ببینیم.

وی در ادامه بیان کرد: به دنبال تمرکز زدایی از تهران در فوتبال هستیم و نگاه تکثر گرایی را دنبال می‌کنیم.

عزیزی‌خادم در بخش دیگری از سخنانش بیان داشت: در هرکاری موانعی وجود دارد و همیشه یک عده در هر فعالیتی ناراضی‌اند؛ لذا باید این موضوع را بپذیریم و در مسیر توسعه از آدم‌های باکیفیت استفاده کنیم.

رییس فدراسیون فوتبال گفت: ساختن زمان، همدلی و برنامه‌ریزی می‌خواهد. در نگاه توسعه‌ای فدراسیون، ده‌ها تیم باید ساخته شود. برای پیشبرد اهداف نیاز به زمان داریم و با همگرایی و اتحاد به هدف خواهیم رسید.

درباره ی nkpf5r58987

مطلب پیشنهادی

صالحی امیری: نباید انتظارات را از کاروان ایران در المپیک زمستانی بالا برد

به گزارش ایرنا، رضا صالحی امیری روز سه‌شنبه در مراسم افتتاحیه نمایشگاه نقاشی کودکان به …