عبادی‌پور: نبودن غفور و موسوی چالش بزرگی برای والیبال است

به گزارش ایرنا، میلاد عبادی‌پور در حاشیه اردوی تیم ملی والیبال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شرایط بسیار خوبی است و همواره کار کردن با بازیکنان جوان خیلی خوب است چون از تمام قدرت خود استفاده می کنند. درست است کم تجربه هستند اما تحریه کافی را بدست می اورند و مهم ترین چیز آن است که قدرت و شادی لازم را دارند.

وی افزود: بازی‌های لیگ ملت‌ها سخت است اما ما با تمام قدرت در این لیگ ظاهر می‌شویم و تمام توان خود را می‌گذاریم تا به پیروزی برسیم.

کاپیتان تیم ملی والیبال عنوان کرد: بازیکنانی چون غفور و موسوی از تیم ملی خداحافطی کردند و  این اتفاق چالش بزرگی برای والیبال ایران است. اما به وقتش ما هم از والیبال کنار می‌رویم و نمی توانیم بگوییم والیبال بعد از ما تمام می شود و با بازیکنان جوان هم می توانیم با صدر صد توان در مسابقات ظاهر شویم.

وی با اشاره به اینکه قراردادش با اسکرا تمام شده است، گفت: باید تصمیم جدی برای تغییر می‌گرفتم و  با میلانو ایتالیا قرارداد بستم.

عبادی پور گفت: یک سری از بازیکنان تجربه بازیکنانی چون معروف و غفور را ندارند اما قدرت زیادی دارند و صد درصد برای برد به زمین می‌رویم و اگر در برخی مسابقات نتیجه نگیریم دلیل نمی‌شود که در آن مسابقه صد درصد توان را نگذاریم و با صد درصد توان ظاهر می‌شویم.

درباره ی nkpf5r58987

مطلب پیشنهادی

اولین واکنش رنار پس از تمدید قرارداد با عربستان/ آمده‌ام که اینجا بمانم

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال عربستان با سرمربیگری هروه رنار، موفق شد در گروهی که …