طراحی فلاور باکس

طراحی فلاور باکس

طراحی فلاور باکس یا همان جعبه ی گل، نوعی طراحی نسبتا جدید است. اما در همین مدت محبوبیت ویژه ای پیدا کرده است. فلاور باکس در واقع همان گلدان است در سایز بزرگ تر و تنوع بیشتر. از آن برای کاشت گل و گیاه استفاده می شود. استفاده از فلاور باکس برای افزایش زیبایی و جذابیت در دکوراسیون داخلی و خارجی است. در این طراحی از مواد و متریال های مختلفی استفاده می شود. فلاور باکس جعبه ای خالی است که آن را با خاک مناسب جهت کاشت گل و گیاه های مختلف پر می کنند. در واقع طراحی فلاور باکس جایگزینی مناسب و زیبا برای باغچه های سنتی است زیرا امروزه فضا های زندگی کوچک و آپارتمانی شده است. فلاور باکس به راحتی می تواند طراوت و زیبایی و جذابیت یک فضای سبز کوچک را به خانه و محیط زندگی شما بیاورد.

طراحی فلاور باکس

در ادامه به انواع فلاور باکس های موجود اشاره می کنیم:

  • فلاور باکس سفالی که به دلیل وجود طرح و رنگ های مختلف طرفداران خاص خود را دارد.
  • فلاور باکس چوبی، طرحی زیبا، طبیعی و جذاب که کمتر کسی می تواند از آن صرف نظر کند. حتما در انتخاب نوع چوبی دقت کنید دارای روکش باشد. زیرا جذب رطوبت فلاور باکس بالاست و سبب پوسیدگی آن می شود.
  • فلاور باکس بتنی که طرح های فراوانی دارد. به راحتی می توان آن را در هر شکل و سایزی سفارش داد. در انتخاب این نوع به وزن بالای آن حتما توجه کنید.
  • فلاور باکس فلزی که بهتر است برای جلوگیری از زنگ زدگی آن را با روکش رنگی بپوشانید.
  • فلاور باکس پلاستیکی که استفاده زیادی دارد. زیرا قیمت و وزن مناسب تری دارد. همچنین طرح و رنگ آن بسیار متنوع است.
  • فلاور باکس سنگی که بیشتر از سنگ مرمر و تراورتن استفاده می شود.

شما می توانید بسته به سلیقه خود و مکانی که می خواهید از فلاور باکس استفاده کنید. از نوع آویز یا دیواری و.. استفاده کنید.

طراحی آلاچیق

اجرای استخر

نگهداری فضای سبز

طراحی فلاور باکس

محوطه سازی

طراحی فضای سبز

طراحی باغچه

طراحی روف گاردن

طراحی آبنما

درباره ی nkpf5r58987