صلاح: بهترین بازیکن جهان هستم

به گزارش ایرنا، نشریه فرانس‌فوتبال چند ماه پیش شرایط جدیدی برای اهدای جایزه توپ طلا اعلام کرد و این جایزه قرار است از این پس به جای پایان سال تقویمی، در پایان هر فصل فوتبالی اهدا شود. رقابت برای تصاحب توپ طلای امسال بین «محمد صلاح»، «کریم بنزما» و «روبرت لواندوفسکی» مهاجمان لیورپول، رئال مادرید و بایرن‌مونیخ است و به احتمال فراوان این سه بازیکن در نهایت نفرات برتر این جایزه خواهند بود.

صلاح در مصاحبه با نشریه «فورفورتو» خودش را بهترین بازیکن حال حاضر فوتبال جهان و شایسته‌ترین فرد برای بردن توپ طلا می‌داند. او در این مصاحبه از این رویا حرف زده که نخستین بازیکن عرب جهان باشد که توپ طلا را از آن خود می‌کند.

این بازیکن مصری گفته است: یکی از هدف‌های من در زندگی این بوده که مردم را تغییر دهم. به خصوص در کشورم به مردم نشان دهد که می‌توانند به هدفی که می‌خواهند برسند.

او درباره اینکه آیا بهترین بازیکن جهان است؟ گفت: در ذهن خودم بله. همیشه این را می‌گویم. هیچ‌وقت نمی‌گویم که من از این بازیکن یا آن آدم بهتر هستم، ولی همیشه در ذهنم، خودم را به عنوان «بهترین» انتخاب می‌کنم. به همه بازیکنان احترام می‌گذارم ولی در ذهنم هیچکس را بهتر از خودم نمی‌دانم.

صلاح گفت: امیدوارم که سه جام لیگ قهرمانان،‌ لیگ برتر و جام حذفی را برنده شویم. اگر هم اینگونه نشود دست کم لیگ برتر و لیگ قهرمانان را ببریم. مشتاق رسیدن به این جام هستم. می‌خواهم دو، سه یا چهار بار قهرمان این مسابقات شوم. چرا که نه؟ شما می‌توانید رویای هر چیزی که بخواهید در سر بپرورانید و می‌توانید به چیزی که می‌خواهید برسید.

درباره ی nkpf5r58987

مطلب پیشنهادی

اولین واکنش رنار پس از تمدید قرارداد با عربستان/ آمده‌ام که اینجا بمانم

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال عربستان با سرمربیگری هروه رنار، موفق شد در گروهی که …