صدقیانی‌زاده: آینده تیم ملی فوتسال زنان تاریک است/ از باشگاه سایپا شکایت کردم

آرزو صدقیانی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا، درباره وضعیت تیم ملی فوتسال زنان، اظهار داشت: تیم ملی به حال خود رها شده است و این موضوع جای تاسف دارد. این موضوع روی بازیکنان تاثیر منفی می‌گذارد و انگیزه را از آنها می‌گیرد. وقتی هیچ مسابقه و اردویی نباشد و وضعیت اقتصادی کشور به گونه‌ای باشد که باشگاه‌ها هم نتوانند دستمزد بازیکنان را در مسابقات لیگ به موقع پرداخت کنند، دود آن به چشم تیم ملی می‌رود.

وی افزود: با ادامه این شرایط تیم ملی فوتسال زنان نمی‌تواند دوباره قهرمانی را تکرار کند. به ویژه آنکه اکنون جوانگرایی شده و این تیم باید اردوها و دیدارهای تدارکاتی زیادی داشته باشد تا بازیکنان جوان تجربه بیشتری کسب کند. بنابراین جوانگرایی هم با این شرایط فایده‌ای ندارد. فدراسیون فوتبال به فکر تیم ملی نیست و مثل همیشه آن را رها کرده است.

بازیکن فوتسال زنان درباره بدهی باشگاه سایپا، گفت: زمانی که در تیم سایپا در مسابقات لیگ برتر بازی می‌کردم، باشگاه سایپا دستمزدم را به من نداد و به دلیل عدم پرداخت ۱۵ میلیون تومان، از این باشگاه شکایت کردم. هر چند فدراسیون فوتبال هم به نفع من رای صادر کرد؛ اما باشگاه روی حکم فدراسیون اعتراض زده است. ۱۵ میلیون برای باشگاهی به بزرگی سایپا مبلغی نیست. بخاطر این تیم در لیگ برتر مصدوم شدم و تیم ملی را از دست دادم. نه تنها باشگاه سایپا هزینه عمل جراحی را از حقوقم کم کرد بلکه هزینه فیزیوتراپی را هم پرداخت نکرد.

وی با اشاره به اینکه سرمربیان بزرگ از ایران می‌روند و این موضوع ضربه بزرگی به فوتسال زنان است، خاطرنشان کرد: هر چند این سرمربیان شرایط کسب تجربه جدید را دارند اما این موضوع برای بازیکنان فوتسال زنان ناراحت کننده است زیرا شهرزاد مظفر و شهناز یاری بهترین مربیان ایران بودند که اکنون در تیم‌های ملی کویت و عراق سرمربیگری می‌کنند. ما می‌توانستیم خیلی از این سرمربیان یاد بگیریم اما سرمایه‌های فوتسال زنان یک به یک از کشور خارج می‌شوند. با این شرایط نه تنها خیلی از سرمربیان را از دست می‌دهیم بلکه بازیکنان نیز در لیگ‌های اروپایی یا کشورهای همسایه بازی می‌کنند و این موضوع به ضرر تیم ملی است.

صدقیانی‌زاده آینده تیم ملی فوتسال زنان را بسیار تاریک دانست و یادآور شد: متاسفانه فوتسال زنان به حال خود رها شده است و مسایل دیگر هم به تصممات گذرای فدراسیون فوتبال اضافه می‌شود که از جمله آن می‌توان به فقدان پخش تلویزیونی و حامی مالی اشاره کرد که بزرگ‌ترین ضربه را به تیم ملی می‌زند.

وی درباره سطح مسابقات لیگ برتر که با قهرمانی پیکان و نایب قهرمانی نصر فردیس پایان یافت، گفت: پیکان تیم خوبی است و بنظرم برحسب اتفاق قهرمانی برای این تیم رقم خورد اما در کل کیفیت لیگ برتر این فصل و بازی‌ها بسیار پایین بود.

درباره ی nkpf5r58987

مطلب پیشنهادی

اولین واکنش رنار پس از تمدید قرارداد با عربستان/ آمده‌ام که اینجا بمانم

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال عربستان با سرمربیگری هروه رنار، موفق شد در گروهی که …