صدرنشینی فجر به لطف برتری برابر هوادار

به گزارش ایرنا، در ادامه این رقابت‌ها و لحظاتی پیش ۹ دیدار از هفته هفته سی و دوم لیگ دسته اول به پایان رسید که در یکی از این دیدارها، تیم صدرنشین هوادار با نتیجه  ۲ بر یک مغلوب فجر سپاسی شد تا جدال در صدر جدول به اوج خود برسد. در این بازی فجر با گل‌های دانا و نعمتی در دقایق ۱۷ و ۵۰ به برتری رسید و با این پیروزی ۵۴ امتیازی شد و یکی از مدعیان باقی ماند و به صدر جدول رفت.

در دیگر بازی حساس امشب بادران تیم دوم جدول نیز برابر قشقایی شیراز یک بر صفر شکست خورد تا صدرنشینان لیگ یک در این هفته برابر حریفان شکست را پذیرا باشند. در این بازی رضا مرادی برای نماینده شیراز گل زنی کرد.

ملوان و استقلال ملاثانی در دیگر دیدار برگزار شده به تساوی یک بر یک رضایت دادند. در این بازی سجاد عبدویی در دقیقه ۲۱ از روی نقطه پنالتی و فربد بلوک باشی در دقیقه ۵۴ موفق به گلزنی شدند.

آرمان گهر نیز با یک گل از سد خوشه طلایی ساوه گذشت و رایکا بابل نیز با همین نتیجه نود ارومیه را پشت سرگذاشت.

مس کرمان نیز با گل‌های حمید گلزاری و بهرام رشید فرخی در دقایق ۶۳ و ۹۵ خیبر خرم آباد را از پیش رو برداشت و شهرداری آستارا نیز با نتیجه ۲ بر یک مغلوب استقلال خوزستان شد.

در دیگر دیدارهای این هفته پارس جنوبی و چوکاتالش به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی یک بر یک خاتمه یافت و شاهین شهرداری بوشهر نیز ۳ بر صفر گل ریحان البرز را از پیش رو برداشت.

در پایان رقابت‌های این هفته، تیم‌های فجرسپاسی، هوادارو بادران با ۵۴ امتیاز رده‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند و در انتهای جدول نیز تیم‌های نود ارومیه و گل ریحان البرز با ۲۷ و ۱۸ امتیاز در قعر جدول باقی ماندند و سقوط آنها قطعی شد.

درباره ی nkpf5r58987

مطلب پیشنهادی

کشتی پر بیننده‌ترین رشته المپیک توکیو

به گزارش ایرنا و از فدراسیون کشتی، مرکز تحقیقات رسانه ملی آمار بینندگان المپیک ۲۰۲۰ …