صدرشیمی یزد سه بر پنج از تیم فوتبال ساحلی صنعت فرش اصفهان شکست خورد

به گزارش ایرنا، این مسابقه به دلیل تداوم شیوع ویروس کرونا، بدون حضور تماشاگران با رعایت نکات بهداشتی در مجموعه ورزشی سلمان محله محمود آباد یزد برگزار شد .

گل‌های صدرشیمی را در این بازی سیدعلی میرحسینی , امیرحسین دهقانی و سیدحسین میرحسینی به ثمر رساندند.

تیم فرش حداد اصفهان سه شنبه شب برابر هشتم تیرماه از ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه در مجموعه سلمان محمودآباد یزد به مصاف مقاومت گلساپوش می  رود.

لیگ برتر فوتبال ساحلی در ۲ گروه پنج تیمی به صورت دوره‌ای و رفت و برگشت برگزار می‌شود که در گروه اول تیم فوتبال ساحلی مقاومت گلساپوش با شهرداری بندرعباس، شهریار ساری، دریانوردان بوشهر و ایفاسرام اردکان هم‌گروه شد و در گروه دوم تیم‌های صنعت فرش حداد اصفهان، شاهین خزر رودسر، پارس جنوبی بوشهر، پاس گناوه و سپاهان سمنان حضور دارد. 

همچنین فصل جدید لیگ دسته یک فوتبال ساحلی قهرمانی باشگاه‌های کشور از اواخر تیرماه جاری با حضور ۱۲ تیم آغاز خواهد شد.

در هفته اول لیگ برتر در ۱۵ تیرماه جاری در افتتاحیه لیگ چهاردهم فوتبال ساحلی قهرمانی باشگاه‌های کشور تیم مقاومت گلساپوش در هرمزگان میهمان تیم شهرداری بندرعباس است و ایفا سرام اردکان دیگر نماینده یزد در ۲۱ تیرماه در بوشهر به مصاف دریانوردان این استان می‌رود.  

۱۴ سال قبل باشگاه مقاومت گلسایوش در محله محمودآباد یزد راه‌اندازی و در این راستا فعالیت‌ رشته فوتبال ساحلی در استان آغاز شد و هم‌اکنون فوتبال ساحلی یزد در جایگاه خوبی در کشور قرار دارد و ۲ تیم این استان شامل گلساپوش و ایفاسرام اردکان در لیگ برتر باشگاه‌های کشور حضور دارند.

بازیکنان گلساپوش از جمله محمدعلی مختاری، سیدعلی ناظم، حمید بهزادپور، حمیدرضا دهقانی و عباس رضایی در تیم ملی عضویت دارند و تعدادی بارها به اردوها دعوت شدند.

محمدحسین میرشمسی سرمربی تیم گلساپوش یزد به خاطر شایستگی به مدت ۲۰ ماه سکاندار هدایت تیم ملی بود.

استان یزد با یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت هم اکنون۴۸ هیات ورزشی و ۶۲ هزار ورزشکار سازماندهی شده دارد.

درباره ی nkpf5r58987

مطلب پیشنهادی

صالحی امیری: نباید انتظارات را از کاروان ایران در المپیک زمستانی بالا برد

به گزارش ایرنا، رضا صالحی امیری روز سه‌شنبه در مراسم افتتاحیه نمایشگاه نقاشی کودکان به …