صانعی: آهسته و پیوسته پیش آمدیم تا رعد پدافند قهرمان لیگ برتر تنیس روی میز شد

سرهنگ محمد صانعی مدیرعامل باشگاه رعد پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و مدیرکل تربیت بدنی پدافند هوایی ارتش روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا درباره قهرمانی تیم رعد در لیگ برتر تنیس روی میز اظهار داشت:  باشگاه رعد پدافند هوایی سال ۱۳۹۳ با وجود سربازان تیم ملی از جمله نوشاد و نیما عالمیان حضور خود را در لیگ برتر آغاز کرد. چهار دوره سوم شدیم، سال قبل نایب قهرمان شدیم و امسال به مقام اولی دست پیدا کردیم.

وی خاطرنشان کرد: هر سال سعی کردیم پیشرفت داشته باشیم. دوره اول مقامی به دست نیاوردیم اما اکنون قهرمان لیگ برتر شدیم تا نشان دهیم با برنامه پیش می‌رویم. آهسته و پیوسته پیش آمدیم و سرانجام به قهرمانی رسیدیم و حالا سعی می‌کنیم با داشته‌های خود و سربازانی که به خدمت می‌گیریم از عنوان خود دفاع کنیم.

مدیرعامل باشگاه رعد پدافند درباره حضور سربازان ملی‌پوش در این باشگاه بیان داشت: نمی‌خواهیم ملی‌پوشان در تنیس روی میز و دیگر رشته‌ها دغدغه‌ی خاصی داشته باشند و بستری را فراهم می‌کنیم تا بتوانند خدمت سربازی را در شرایط حرفه‌ای ورزشی پشت سر بگذارند.

وی درباره پیشرفت تیم رعد از سال پیش تا این فصل و تبدیل شدن نایب قهرمانی به قهرمانی گفت: فصل قبل تحت شرایط کرونایی مشکلات عدیده‌ای داشتیم. تماشاگران امکان ورود نداشتند. امسال اما شرایط بهتر شد و توانستیم هم تمرینات منسجم‌تری داشته باشیم و هم بدون مشکل به مسیر خود ادامه دهیم و در نهایت نخستین قهرمانی را به ارمغان بیاوریم.

صانعی درباره وضعیت تنیس روی میز ایران گفت: با سرمایه‌گذاری که روی جوانان شده و بهایی که به بازیکنان جوان داده می‌شود، اطمینان دارم در آینده می‌توانیم عناوین بهتری نسبت به حال حاضر کسب کنیم. نوشاد عالمیان در بازی‌های آسیایی درخشید و این مسیر باید ادامه پیدا کند. در المپیک هم می‌توانیم حرف‌های خوبی برای گفتن داشته باشیم.

وی در پایان تصریح کرد: از فدراسیون تنیس روی میز قدردانی می‌کنم که از تیم‌های ارتش حمایت می‌کند. ما نیز به این فدراسیون یاری می‌رسانیم تا ملی‌پوشان به فعالیت حرفه‌ای خود ادامه دهند. این یک همکاری ۲طرفه بسیار خوب برای هر ۲ طرف است.

درباره ی nkpf5r58987

مطلب پیشنهادی

اولین واکنش رنار پس از تمدید قرارداد با عربستان/ آمده‌ام که اینجا بمانم

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال عربستان با سرمربیگری هروه رنار، موفق شد در گروهی که …