شعبانی‌بهار: شانس یک سهمیه دیگر برای پارا کمانداران داریم

به گزارش ایرنا، «غلامرضا شعبانی بهار» روز شنبه در حاشیه مجمع سالیانه فدراسیون تیراندازی با کمان اظهار داشت: در رشته پارا تیراندازی با کمان شانس مدال‌آوری بیشتری داریم اما امیدواریم تنها نماینده تیراندازی با کمان در المپیک نیز نتایج خوبی کسب کند.

وی ادامه داد کسب مدال در المپیک کار بسیار سختی است اما با توجه به سابقه ای که از عملکرد میلاد وزیری در المپیک ۲۰۱۲ لندن تلاش می‌کنیم این زمینه را به گونه‌ای فراهم کنیم ، وی بتواند در بازی‌های المپیک توکیو نتایج خوبی را برای کشور کسب کند. 

شعبانی بهار در خصوص برگزاری مجمع سالیانه فدراسیون تیراندازی با کمان نیز افزود: بر اساس گزارش که حسابرس ارائه کرد خوشبختانه مشخص شد وضعیت مطلوبی فدراسیون دارد به گونه ای راضی‌کننده است و در بخش مالیاتی هر آنچه که وجود دارد مربوط به سالهای قبل است و ما همچنان منتظر اعلام نظر اداره مالیاتی هستیم تا در این بخش به جمع‌بندی لازم برسیم.

رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان همچنین به کمک های مالی ارائه شده از سوی وزارت ورزش و جوانان به این فدراسیون گفت: کمک های مالی ارائه شده از سوی وزارتخانه به فدراسیون همچون کمک‌های وزارت به سایر فدراسیون‌ها بوده و خوشبختانه مشکلی در این خصوص وجود ندارد.

درباره ی nkpf5r58987

مطلب پیشنهادی

برد پرگل یاران «آزمون»؛ پیروزی آتالانتا با طعم صدر جدول

به گزارش ایرنا، هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا امشب (چهارشنبه) از ساعت ۲۰:۱۵ در گروه‌های …