سپاهان در آستانه قهرمانی نیم‌فصل لیگ برتر والیبال

به گزارش چهارشنبه شب ایرنا، در هفته یازدهم لیگ برتر والیبال تیم‌های سپاهان، هراز، شهرداری ارومیه، شهداب، راه‌یاب ملل، هورسان و پیکان حریفان خود را شکست دادند.

در نخستین بازی هفته، تیم صدرنشین و بدون باخت سپاهان در خانه والیبال تهران، سایپا را با نتیجه سه بر یک شکست داد تا با صدرنشینی مقتدرانه به تعطیلات برود. اگر شاگردان رحمان محمدی‌راد در ۲ بازی آینده خود به یک امتیاز هم دست پیدا کنند، حتی در صورت شکست در هر ۲ بازی قهرمان نیم‌فصل اول لیگ برتر والیبال می‌شوند.

فولاد سیرجان که هفته آینده باید در مسابقات باشگاه‌های جهان به میدان برود، امروز در سالن فدراسیون والیبال از هراز میزبانی کرد و سه بر یک باخت تا درحالی راهی برزیل شود که در رده هشتم لیگ برتر ایران قرار دارد.

شهرداری ارومیه همنام ورامینی خود را سه بر ۲ از پیش رو برداشت و همچنان تیم دوم جدول باقی ماند اما فاصله این تیم با سپاهان یک امتیاز دیگر افزایش یافت. شاگردان رضا تندروان درحالی به این پیروزی را کسب کردند که در ۲ ست اول بازی شکست خورده بودند.

پیکان تهران و راه‌یاب ملل‌ مریوان با پیروزی مشابه سه بر یک به ترتیب مقابل پاس گرگان و شهرداری گنبد، جایگاه خود در رتبه‌های سوم و چهارم جدول را حفظ کردند.

امروز شهداب هم سه بر صفر از سد تیم قعرنشین آذرباتری ارومیه گذشت و هورسان که با اینکه ست‌های اول و دوم را به مس رفسنجان واگذار کرده بود، این تیم را سه بر ۲ شکست داد.

لیگ برتر والیبال ایران به دلیل حضور تیم فولاد سیرجان در مسابقات باشگاه‌های جهان، ۲ هفته تعطیل می‌شود و هفته دوازدهم مسابقات دوم دی‌ماه برگزار خواهد شد.

نتایج کامل مسابقات هفته یازدهم لیگ برتر والیبال

سایپا یک – سپاهان ۳ (۲۲-۲۵ / ۲۵-۲۲ / ۲۰-۲۵ / ۱۸-۲۵)

فولاد سیرجان ایرانیان یک – لبنیات هراز آمل ۳ (۲۶-۲۸ / ۲۱-۲۵ / ۳۰-۲۸ / ۱۴-۲۵)

شهرداری ورامین ۲ – شهرداری ارومیه ۳ (۲۵-۲۰ / ۲۶-۲۴ / ۲۱-۲۵ / ۱۹-۲۵ / ۶-۱۵)

شهداب یزد ۳ – آذرباتری ارومیه صفر (۲۵-۲۲ / ۲۵-۲۳ / ۲۵-۱۷)

راه‌یاب ملل مریوان ۳ – شهرداری گنبد یک (۲۲-۲۵ / ۳۲-۳۰ / ۲۵-۱۷ / ۲۵-۲۲)

هورسان رامسر ۳ – مس رفسنجان ۲ (۱۹-۲۵ / ۱۹-۲۵ / ۲۵-۲۱ / ۲۵-۲۳ / ۱۵-۱۲)

پیکان ۳ – پاس گرگان یک (۲۵-۲۳ / ۲۵-۱۷ / ۱۹-۲۵ / ۲۵-۲۳)

سپاهان در آستانه قهرمانی نیم‌فصل لیگ برتر والیبال
جدول لیگ برتر والیبال در پایان هفته یازدهم

درباره ی nkpf5r58987

مطلب پیشنهادی

صالحی امیری: نباید انتظارات را از کاروان ایران در المپیک زمستانی بالا برد

به گزارش ایرنا، رضا صالحی امیری روز سه‌شنبه در مراسم افتتاحیه نمایشگاه نقاشی کودکان به …