سرمربی والیبال کانادا: وقت جنگ است نه پیش‌بینی

به گزارش ایرنا، گلن هوگ پس از پیروزی سه بر صفر تیمش مقابل ایران اظهار داشت: امروز مقابل تیمی قرار گرفتیم که لهستان را برده بود اما ما با ۲ شکست در این بازی حاضر شدیم و باید همه توانمان را می گذاشتیم تا برنده باشیم. بازیکنان من امروز در سرویس نسبت به تیم ایران عملکرد بهتری داشتند و همین موضوع باعث شد که در ست نخست جلو بیفتیم و همین روند را ادامه دهیم.

وی در پاسخ به این سوال که ضعف تیم ایران را در چه چیزی دیده است؟ گفت: سرویس‌های ایران نسبت به ما ضعیف‌تر بود اما نسبت به ۲ بازی قبل بهتر شده بود.

هوگ خاطرنشان کرد: در صورت شکست در این بازی شانسی برای صعود نداشتیم و همین موضوع دلیل محکمی بود تا تیم ما امروز تا این حد باانگیزه باشد. البته هنوز مسابقات ادامه دارد و باید این برد را فراموش کنیم و به بازی بعد مقابل ونزوئلا فکر کنیم.

سرمربی تیم ملی کانادا با اشاره به اینکه ایران و کانادا شرایط نزدیک به هم دارند، گفت: از نظر فنی خیلی فاصله زیادی با هم نداریم و اینطور نبود که قبل از بازی خودمان را بازنده بدانیم.

هوگ در پاسخ به این سوال که پیش‌بینی‌اش از نتیجه نهایی این گروه چیست و به نظرش چه تیم‌هایی صعود می‌کنند؟ گفت: پیش‌بینی ممکن نیست. تیم‌ها بسیار نزدیک هستند و هر اتفاقی ممکن است بیفتد. اینجا المپیک است و همه تیم‌ها قابل احترام هستند. الان زمان جنگیدن است، نه پیش‌بینی.

او در پایان به تیم ملی و مردم ایران ابراز علاقه کرد و گفت: من این کشور را دوست دارم و از سفر به ایران لذت می‌برم.

مسابقات والیبال المپیک توکیو در دو گروه ۶ تیمی برگزار می‌شود. در پایان مرحله مقدماتی، چهار تیم برتر هر گروه به مرحله حذفی صعود می‌کنند و به صورت ضربدری به مصاف هم می‌روند.

ایران به همراه لهستان، ژاپن، کانادا، ونزوئلا و ایتالیا در گروه یک به میدان می‌روند و برزیل، آمریکا، روسیه،‌ فرانسه، تونس و آرژانتین در دوم گروه قرار دارند.

نتایج و برنامه مسابقات تیم ملی والیبال ایران در مرحله گروهی المپیک توکیو به وقت تهران

ایران ۳ – لهستان ۲ (۱۸-۲۵/ ۲۵-۲۲/ ۲۵-۲۲/ ۲۲-۲۵/ ۲۳-۲۱)

ایران ۳ – ونزوئلا صفر (۲۵-۱۷/ ۲۵-۲۰/ ۲۵-۱۸)

ایران صفر – کانادا ۳ (۱۶-۲۵/ ۲۰-۲۵/ ۲۲-۲۵)

جمعه ۸ مرداد، ساعت ۱۵:۱۰ ایران – ایتالیا

یکشنبه ۱۰ مرداد، ساعت ۱۵:۱۰ ایران – ژاپن

درباره ی nkpf5r58987

مطلب پیشنهادی

برد پرگل یاران «آزمون»؛ پیروزی آتالانتا با طعم صدر جدول

به گزارش ایرنا، هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا امشب (چهارشنبه) از ساعت ۲۰:۱۵ در گروه‌های …