سرمربی ماشین سازی: بازیکنانم پس از بازی با سپاهان به خود باوری رسیدند

علیرضا اکبرپور شامگاه سه شنبه در نشست خبری پس از بازی تیم های ماشین سازی و مس رفسنجان افزود: بعد از بازی هفته گذشته مقابل سپاهان بازیکنانم به یک خود باوری رسیدند که می توانند به موفقیت دست بیابند. 

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی خاطرنشان کرد: فرصت کافی برای تمرین نداشتیم ولی آنالیز خوبی از تیم مس رفسنجان داشتیم تا جایی که تیم مس را مجبور به تغییر در سیستم بازی خود کردیم و دقایقی از بازی تیم مس با ترکیب ۵،۳،۲ و بعضی دقایق ۴،۳،۳ و همچنین ۴،۴،۲ بازی کرد و ما نیز برای یارگیری تیم مقابل تغییراتی در بازی خود دادیم تا برنامه های خودمان را در طول بازی پیاده کنیم. 

اکبرپور با بیان اینکه این پیروزی را به کلیه هواداران تیم ماشین سازی تقدیم می کنیم، اظهار کرد: بازی پرفشاری را امروز مقابل تیم مس داشتیم و به رغم پیروزی ۳ بر صفر می توانستیم گل های بیشتری را بدست آوردیم. 

وی عنوان داشت: پیروزی ۳ بر صفر ماشین سازی دلیلی بر ضعف تیم مس نبوده و نیست چرا که این تیم با استفاده از کادر مجرب خود یکی از تاکتیکی ترین تیم های حاضر در لیگ برتر فوتبال است. 

تیم مس رفسنجان با شکست ۳ بر صفر مقابل ماشین سازان همچنان با ۳۱ امتیاز در رده یازدهم جای گرفت و تیم ماشین سازی با ۱۴ امتیاز همچنان در قعر جدول لیگ برتر فوتبال جای قرار دارد. 

درباره ی nkpf5r58987

مطلب پیشنهادی

صالحی امیری: نباید انتظارات را از کاروان ایران در المپیک زمستانی بالا برد

به گزارش ایرنا، رضا صالحی امیری روز سه‌شنبه در مراسم افتتاحیه نمایشگاه نقاشی کودکان به …