سرمربی تیم فوتبال فجر: با قدرت در لیگ برتر شرکت خواهیم کرد

علی اصغر کلانتری چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا بیان داشت: با توجه به اینکه لیگ برتر دوره جدید از مهر ماه آغاز می شود از این رو نباید فرصت را از دست بدهیم و طی چند روز آینده با مدیران باشگاه جلسه داریم تا  با برنامه ریزی خوب در لیگ برتر شرکت کنیم.

وی اضافه کرد: به هیچ عنوان در باد قهرمانی  نمی خوابیم و برای حضور پر قدرت در لیگ برتر تمام ارکان باشگاه به ویژه سردار بوعلی فرمانده سپاه فجر و رسول فلاح مدیرعامل باشگاه از انگیزه زیادی برخورد دار هستند، آنها با تمام وجود در کنار بازیکنان و کادر فنی تیم بودند که جای تقدیر دارد.

این پیشکسوت فوتبال فارس با بیان اینکه صعود به لیگ برتر پس از هشت سال  با ایجاد هم افزایی در نزد مردم و مسئولان استان رقم خورد، اظهار داشت: این امر زمانی  به دست آمد که همه در کنار هم دست به دست  هم دادند تا کاری بزرگ صورت گیرد و از استاندار ، نمایندگان مجلس، مدیرکل ورزش و جوانان، شورای شهر و دیگر عزیزان تقدیر می کنیم و امیدوارم این حمایت ها همچنان ادامه یابد و در لیگ برتر هم موجب خوشحالی مردم شویم.

نقش انکار ناپذیر رسانه ها در راه صعود

کلانتری به نقش انکار ناپذیر رسانه ها در پی این صعود اشاره کرد و افزود: تمام رسانه ها از ابتدای لیگ حامی ما بودند و با نقد منصفانه خود در این صعود نقش آفرینی کردند و از همه آنها تشکر و قهرمانی را به آنها تقدیم می کنیم.

وی اضافه کرد: پیام تبریک فرمانده سپاه کشور، رئیس  بسیج مستضعفان ، استاندار فارس و دیگر عزیزان موجب دلگرمی بازیکنان، کادر فنی و دست اندرکاران باشگاه شد تا در ادامه نیز بتوانیم تیمی قوی در خور نام شهید سپاسی در لیگ برتر ببندیم.

تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز شامگاه دوشنبه ۲۸ تیر ماه در ورزشگاه انقلاب کرج با نتیجه سه بر صفر از سد تیم گل ریحان البرز گذشت و  ضمن کسب عنوان قهرمانی به لیگ برتر صعود کرد و هواداران فوتبال در خیابان های شیراز جشن شادی به پا کردند.

در رقابت های فرسایشی فوتبال دسته یک کشور ۱۸ تیم شرکت داشتند و  پس از انجام ۳۴ بازی تیم های فجر سپاسی و هوادار تهران  به ترتیب با کسب عنوان قهرمانی و نایب قهرمانی  به لیگ برتر دوره بیست و یکم صعود کردند و سه تیم انتهای جدول هم راهی دسته دوم شدند.

چوکا تالش، نود ارومیه و گل ریحان البرز هم به دسته دوم سقوط کردند.

درباره ی nkpf5r58987

مطلب پیشنهادی

برد پرگل یاران «آزمون»؛ پیروزی آتالانتا با طعم صدر جدول

به گزارش ایرنا، هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا امشب (چهارشنبه) از ساعت ۲۰:۱۵ در گروه‌های …