زور «نویدکیا» به «نکونام» نرسید؛ صعود فولاد به نیمه‌نهایی جام حذفی

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال فولاد خوزستان پنجشنبه شب در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی از ساعت ۲۱:۳۰ دقیقه میزبان سپاهان اصفهان بود و در پایان توانست میهمان خود را در ضربات پنالتی شکست داده و به نیمه نهایی جام حذفی صعود کند. 

این دیدار در وقت‌های قانونی بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید اما صالح حردانی موفق شد در دقیقه ۹۳ گل برتری فولاد را به ثمر برساند. روح الله باقری نیز در دقیقه ۱۰۷ بازی را برای سپاهان به تساوی کشاند.  

در پایان هر دو تیم به تساوی یک بر یک رضایت دادند تا پیروز این دیدار در ضربات پنالتی مشخص شود. در این ضربات نیز تیم فولاد موفق شد با نتیجه ۶ بر ۵ پیروز شود.  

بیژن حیدری، علیرضا ایلدرم، مهدی الوندی و امید جمشیدی قضاوت این دیدار را بر عهده داشتند. 

ترکیب فولاد خوزستان:

سرمربی: جواد نکونام

احسان مرادیان، موسی کولیبالی، سینا شاه عباسی، وحید حیدریه، صالح حردانی، احمد عبدالله زاده، محمد آبشک، آیاندا پاتوسی، محمدرضا عباسی، ساسان انصاری و لوسیانو پریرا 

ترکیب سپاهان اصفهان:

سرمربی: محرم نویدکیا

پیام نیازمند،عزت پورقاز، گئورگی ولسیانی، دانیال اسماعیلی‌فر، امید نورافکن، سید محمد کریمی، سروش رفیعی، احسان حاج‌صفی، محمدرضا حسینی، محمدرضا خلعتبری و سجاد شهباززاده

در دیگر دیدارهای امشب نیز تیم استقلال توانست پرسپولیس را شکست داده و گل‌گهر سیرجان نیز آلومینیوم را از پیش رو برداشت تا این دو این تیم نیز به همراه فولاد به مرحله نیمه‌نهایی صعود کنند. 

درباره ی nkpf5r58987

مطلب پیشنهادی

تیم فولاد خوزستان فینالیست جام حذفی فوتبال کشور شد

به گزارش ایرنا تیم های فولاد و ملوان بندرانزلی چهارشنبه شب در ورزشگاه شهدای فولاد …