رییس فدراسیون: والیبال ایران در لیگ ملت‌ها پوست‌اندازی کرد

محمدرضا داورزنی روز سه‌شنبه در مجمع انتخابات هیات والیبال گلستان اظهار داشت: تشکیل تیم ملی قوی در گرو استفاده بیشتر از بازیکنان جوان است که با توجه به حضور جوانان با انگیزه و مستعد، به آینده ایران در رقابت های مهم به خصوص المپیک توکیو امیدواریم.

وی بیان کرد: برای شناخت تیم اعزامی به المپیک، سرمربی چاره ای جز استفاده چرخشی از بازیکنان در مسابقات لیگ ملت ها نداشت که نتیجه این تغییر فراوان ترکیب، پذیرش شکست زیاد در این لیگ بود.

داورزنی با اشاره به برگزاری انتخابات هیات گلستان گفت: این استان حق بزرگی بر گردن والیبال ایران دارد به گونه ای که در تیم ملی همه رده ها نفرات ارزشمند و تاثیرگذاری از گلستان حضور دارند.

وی اضافه کرد: ثبات والیبال گلستان طی سال های اخیر موجب رشد محسوس این استان شده به گونه ای که علاوه بر حضور ۲ گلستانی در تیم اعزامی به المپیک توکیو، بازیکنان زیادی از گلستان در لیگ‌های برتر و دسته اول کشور بازی می کنند.

رییس فدراسیون: والیبال ایران در لیگ ملت‌ها پوست‌اندازی کرد

صابر کاظمی و آرمان صالحی والیبالیست های گلستانی با نظر آلکنو سرمربی روس تیم ملی به رقابت های المپیک توکیو اعزام خواهند شد.

رییس فدراسیون والیبال گفت: گلستان معدن استعداد بازیکنان والیبال محسوب می شود  که باید با برنامه ریزی صحیح، علاوه بر شناسایی این ظرفیت ها، آنان را برای معرفی به تیم ملی رده های گوناگون آماده کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان نیز در این مجمع گفت: حضور ۲ تیم از این استان در رقابت‌های فصل آینده لیگ برتر، نمایش گوشه‌ای از ظرفیت و توان فنی و مدیریتی ورزش و والیبال این استان است.

قاسمعلی برزمینی اظهار داشت: از فدراسیون انتظار داریم پس از بهبود وضعیت شیوع کرونا، میزبانی رقابت‌های والیبال ساحلی قهرمانی جهان را به ۲ شهرستان بندرترکمن و آق‌قلا که از شهرهای والیبال خیز کشور محسوب می شوند واگذار کند.

وی همچنین خواستار استفاده بیشتر از مربیان سازنده گلستان در اردوی تیم ملی رده های سنی گوناگون شد.

در پایان این مجمع، عیسی سنگدوینی تنها نامزد انتخابات با کسب ۱۰ رای از مجموع ۱۲ رای ماخوذه، برای دومین دوره متوالی رییس هیات والیبال گلستان شد.

درباره ی nkpf5r58987

مطلب پیشنهادی

برد پرگل یاران «آزمون»؛ پیروزی آتالانتا با طعم صدر جدول

به گزارش ایرنا، هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا امشب (چهارشنبه) از ساعت ۲۰:۱۵ در گروه‌های …