دونده مراغی: مدال‌های طلای سه‌هزار متر کشور را با آمادگی نسبی کسب کردم

این ورزشکار ۱۹ ساله روز پنج‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در رقابت‌های شهرکرد سه‌هزار متر آزاد را در زمان ۹ دقیقه و ۶ ثانیه و سه‌هزار متر بامانع را در ۹ دقیقه و ۴۶ ثانیه دویدم در حالی که رکود هشت دقیقه و ۵۱ ثانیه را برای خودم ثبت کرده‌ام.

وی سطح رقابت‌های شهرکرد را که طی ۲ روز گذشته با حضور دوندگان جوان کشورمان برگزار شد، خوب ارزیابی کرد و ادامه داد: من به این رشته عشق می‌ورزم و به کمک مربی خودم «بهرام عزیزی» در حال پیشرفت هستم. 

به گزارش ایرنا مسابقات دوومیدانی قهرمانی جوانان کشور و انتخابی تیم ملی جهت حضور در رقابت‌های جهانی کنیا با حضور ۲۲۰ دوومیدانی‌کار طی روزهای اول و دوم تیرماه به میزبانی چهارمحال و بختیاری برگزار شد. 

«ثمودی» که با دو مدال طلا رقابت‌های سه‌هزار متر آزاد و بامانع شهرکرد را پشت سر گذاشت، برای رکوردزنی و اعزام به کنیا یک ماه فرصت دارد. 

وی ۲ بار قهرمانی نوجوانان کشور در ماده سه‌هزار متر و یکبار قهرمانی جوانان در ماده پنج‌هزار متر را در سبد افتخاراتش دارد.  

این دونده جوان مراغی پیش از این سه بار مدال طلای دوومیدانی نوجوانان و جوانان کشور در ماده صحرانوردی را نیز کسب کرده است.

درباره ی nkpf5r58987

مطلب پیشنهادی

برد پرگل یاران «آزمون»؛ پیروزی آتالانتا با طعم صدر جدول

به گزارش ایرنا، هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا امشب (چهارشنبه) از ساعت ۲۰:۱۵ در گروه‌های …