دروازه بان تیم فوتبال سایپا: با واژه تبانی بیگانه هستم

به گزارش ایرنا، کوروش ملکی با اشاره به اتفاقات این چند روز اخیر و مسایلی که بعد از بازی استقلال مطرح شد، افزود: دو روز است که فشار سنگینی را تحمل می کنم، اما در همین مدت سکوت کردم تا ببینم در چه حد قضاوت می شوم.

وی ادامه داد: یک دروازه بان به دنبال آن است تا خود را ثابت کند، قبلا جلوی استقلال پنالتی گرفتم و برابر پرسپولیس بازی خوبی را انجام دادم. سرخابی ها آنقدر بزرگ هستند که نیاز به تبانی ندارند. متاسفانه بعد از بازی متوجه شدم مصاحبه هایی انجام شده که در فضای مجازی پر شده بود و در آن بحث هایی از جمله تبانی مطرح شده بود.

دروازه بان سایپا تاکید کرد: نمی دانم چرا عده ای به دنبال ایجاد حاشیه هستند، من در این چند روز با رسانه ها مصاحبه نکردم. سر تمرین رفتم و با کمالوند صحبت کردم و از دست من ناراحت بودم.

وی در مورد پنالتی استقلال هم گفت: روی شناختی که داشتم فکر می کردم انتخاب درستی کرده ام. یک دروازه بان اگر در بازی با تیمی مانند استقلال پنالتی بگیرد برای خودش خوب است چرا که دیده می شود و در ادامه راه برای او خوب است.

ملکی در مورد این که گفته می شود با ارسلان مطهری مهاجم استقلال رابطه صمیمی دارد ، تاکید کرد: بله، با ارسلان خیلی دوست هستم و همیشه با هم در مورد پنالتی و این که ضربات او را می گیرم بحث می کنیم. قبل از ضربه یکی از بازیکنان به او گفت متوجه شده کجا می زنی و همین مساله من را دو دل کرد.

درباره ی nkpf5r58987

مطلب پیشنهادی

برد پرگل یاران «آزمون»؛ پیروزی آتالانتا با طعم صدر جدول

به گزارش ایرنا، هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا امشب (چهارشنبه) از ساعت ۲۰:۱۵ در گروه‌های …