خوش‌خبر: «آلکنو» به تهران بازنمی‌گردد/ بعد از المپیک روشنگری می‌کنم

به گزارش ایرنا؛ «امیر خوش‌خبر» که امروز (پنجشنبه) با رادیو ورزش گفت‌وگو می کرد، اظهار داشت: عوامل کمیته ملی المپیک و فدراسیون والیبال درتلاش هستند تا تیم بتواند بدون مشکل و در بهترین شرایط راهی توکیو شود و با تمام حواشی و شایعات ۱۲ والیبالیست اعزامی مشخص شدند و شنبه (۲۶ تیرماه )تهران را به مقصد توکیو ترک می کنند.

وی گفت: آلنکو به دلیل خستگی بازیکنان تمرینات امروز (پنجشنبه) را تعطیل کرد و روز شنبه پیش از اعزام تیم تمرینات سبک وزنه خواهد داشت تا تیم ساعت ۲۳:۳۰ دقیقه راهی توکیو شود و خوشبختانه مستقیم وارد دهکده خواهیم شد.

خوش خبر در خصوص اینکه بازی تدارکاتی در توکیو برای تیم در نظر گرفته شده است یا خیر؟ گفت: هنوز وضعیت بازی‌های تدارکاتی معلوم نیست و باید شرایطی تمرینی به گونه‌ای باشد که بازیکنان آمادگی خود را حفظ کنند بعید به نظر می رسد که شرایط برای انجام دیدار تدارکاتی یا دوستانه فراهم باشد.
سرپرست تیم ملی والیبال کشورمان در خصوص حواشی انتخاب بازیکنان اعزامی به المپیک گفت: حواشی در بدترین شرایط زمانی ایجاد شد و از نظر روانی بر بازیکنان تاثیر گذار بود و موجب کاهش تمرکز و دلسری ملی پوشان شد. خوشبختانه مشکل با تلاش زیاد این مشکل برطرف شده است ولی این طبیعی است که در زمان آماده‌سازی تیم ملی بازیکنی حذف و بازیکن دیگری اضافه شود.

وی تصریح کرد: اگر هر آمدن و رفتنی همراه با حواشی باشد، دیگر نمی‌شود تیم ملی را کنترل کرد. هنوز یک هفته تا شروع بازی‌های المپیک باقی مانده و ما همه را به آرامش و ایجاد انگیزه دعوت می‌کنیم. مطمئن باشید بعد از بازی‌های توکیو هر مساله و ابهامی باشد روشنگری و ابهام زدایی خواهد شد.

خوش خبر همچنین گفت: محمدرضا داورزنی رییس فدراسیون با چند روز تاخیر به تیم ملی والیبال کشورما ملحق می شود و باید خاطرنشان کنم که تست های کرونا ۱۰ روز قبل از پرواز انجام شده است. ضمن اینکه روز قبل نیز از بازیکنان و کادر اعزامی تست دیگری اخذ شده است و تست سوم نیز قبل از اعزام و پرواز انجام خواهد شد، ضمن اینکه سایر شیوه نامه‌های بهداشتی برای ورودی با بازی های المپیک توکیو را نیز رعایت کرده و امیدوارم بدون هیچ مشکلی تیم اعزام و در رقابت‌ها شرکت کند.

درباره ی nkpf5r58987

مطلب پیشنهادی

برد پرگل یاران «آزمون»؛ پیروزی آتالانتا با طعم صدر جدول

به گزارش ایرنا، هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا امشب (چهارشنبه) از ساعت ۲۰:۱۵ در گروه‌های …