خطیبی: تراکتور تاوان خصوصی شدن را می دهد

به گزارش ایرنا، رسول خطیبی پس از شکست در بازی سوپرجام فوتبال ایران، اظهار داشت: بازی تمام شد  و تیم پرسپولیس به عنوان قهرمانی رسید اما تیم ما پیش از این دیدار با مشکلات زیادی روبرو شد که مجموعه را وارد حاشیه کرد و تمرکز از تیم گرفته شد. متاسفانه باید به آن دسته تبریک بگویم که حاشیه ها را ایجاد کردند و تمرکز ما را به هم زدند.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور سازی در بیان علل ناکامی تیم در این بازی گفت: باخت ما تاوان بسیاری از کارها بود و شاید یکی از مهمترین دلیل آن خصوصی سازی باشد. ما تاوان خصوصی شدن و شهرستانی بودن را دادیم. امروز متاسفانه شاهد برخی کارشکنی ها بودیم.

وی در بیان برخی از این کارشکنی ها عنوان کرد: در صحنه گل مشخص شد کسانی که به عنوان عامل برگزاری مسابقه در سکوها بودند طرفدار میزبان و این تیم را تشویق کردند. چرا باید به نام عامل برگزاری مسابقه هوادار در سکو باشد.

خطیبی در ادامه تصریح کرد: انتقاداتم به معنای زیر سوال بردن موفقیت تیم پرسپولیس نیست و کاری با این باشگاه ندارم. گلایه هایی وجود دارد که بیان کردم و هر حرفی که بزنم توجیه است و در آینده همه چیز مشخص و عیان خواهد شد.

تیم فوتبال پرسپولیس تهران شامگاه امروز (یکشنبه) در دیدار سوپر جام فوتبال ایران با یک گل بر تراکتور سازی تبریز غلبه کرد و به عنوان قهرمانی رسید. تک گل این بازی را عیسی آل کثیر به ثمر رساند.

درباره ی nkpf5r58987

مطلب پیشنهادی

اولین واکنش رنار پس از تمدید قرارداد با عربستان/ آمده‌ام که اینجا بمانم

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال عربستان با سرمربیگری هروه رنار، موفق شد در گروهی که …