حاجی بابایی: صعود شهرداری به لیگ یک نشان از توانمندی ورزش همدان است

“حمیدرضا حاجی بابایی” روز جمعه در گفت وگو باخبرنگار ایرنا اظهار داشت: پیروزی تیم شهرداری همدان مصداق این واقعیت است، که با اولویت بندی، برنامه ریزی و سرمایه گذاری می‌توان قله‌های افتخار را یکی پس از دیگری فتح کرد و امروزه سعی و تلاش کادر مدیریتی وفنی و همت بازیکنان به نتیجه نشست و استعداد و اندوخته جوانان همدان را به اثبات رساند.

وی اضافه کرد: امید آفرینی و توسعه نشاط اجتماعی یکی از رسالت‌های مدیران وبرنامه ریزان است، که با مشارکت حداکثری جوانان در عرصه‌های مختلف علمی وتحقیقاتی و ورزشی میسر می‌شود و در همین این راستا پیروزی تیم شهرداری، موج امید و نشاطی در میان مردم همدان به ویژه جوانان غیرتمند ایجاد کرد.

حاجی بابایی با تبریک پیروزی و صعود تیم شهرداری به مدیران فنی، دست اندرکاران، اعضای تیم، مردم ورزش دوست همدان یادآور شد: همانگونه که در تدوین برنامه‌های فرادستی از جمله برنامه ششم توسعه کشور،  گسترش ورزش‌های همگانی وقهرمانی به عنوان یکی از مهم‌ترین محورها مدنظر قرار گرفته،  توجه به زیر ساخت‌های توسعه و پیشرفت ورزش‌های همگانی و قهرمانی در همدان را نیز همواره در برنامه ریزی‌ها مدنظر قرار داده‌ایم.

وی افزود: براین اساس از همه ظرفیت‌های موجود در مجلس و دولت بهره برداری می‌کنیم، تا به موازات ارتقای سلامت فردی و اجتماعی، گردشگری ورزشی نیز در پایتخت تاریخ وتمدن ایران استقرار واعتلاء یابد.

تیم فوتبال شهرداری همدان در رقابت های لیگ دسته ۲ توانست با ۴۸ امتیاز و بالاتر از سایر حریفان قدرتمند خود به لیگ یک صعود کند تا همدان پس از پنج سال دوری از این رده از مسابقات، صاحب نماینده شود.

تیم فوتبال شهرداری همدان در بازی چهارشنبه شب گذشته مقابل علم و ادب تبریز به نتیجه تساوی دست یافت و صعود مستقیم خود به لیگ دسته اول فوتبال کشور را جشن گرفت.

شاگردان “رضا طلایی منش” با صعود مقتدرانه به لیگ دسته اول فوتبال کشور توانستند به پنج سال ناکامی نمایندگان همدان در لیگ ۲ کشور پایان دهند.

درباره ی nkpf5r58987

مطلب پیشنهادی

کشتی پر بیننده‌ترین رشته المپیک توکیو

به گزارش ایرنا و از فدراسیون کشتی، مرکز تحقیقات رسانه ملی آمار بینندگان المپیک ۲۰۲۰ …