تیم فوتبال ملوان برابر مس کرمان به برتری رسید

به گزارش خبرنگار ایرنا، تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی و مس کرمان غروب دوشنبه در هفته سی ام رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور در ورزشگاه تختی بندرانزلی به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم ملوان با نتیجه یک بر صفر حریف خود را شکست داد.

در نیمه اول این دیدار تیم های ملوان و مس کرمان بازی متعادلی را از خود به نمایش گذاشتند و بازیکنان ۲ تیم نیز، فرصت های مناسب گلزنی به دست آوردند اما این فرصت ها تبدیل به گل نشد تا نیمه اول این مسابقه با نتیجه مساوی بدون گل خاتمه یابد.

در نیمه دوم این دیدار، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی برتری محسوسی را نسبت به حریف خود داشت و به خصوص در دقایق پایانی، تیم برتر میدان بود تا اینکه در دقیقه ۸۵ امیرعباس حسنی بازیکن این تیم که در نیمه دوم وارد زمین بازی شده بود، گل برتری ملوان را به ثمر رساند تا در نهایت این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود ملوانان خاتمه یابد.

قضاوت این دیدار را ، محمدحسین ترابیان با کمک های تورج عیوض محمدی و مهرداد نجفی بر عهده داشتند که فرهاد امینی به عنوان داور چهارم و حسین نیرویار به عنوان ناظر گروه داوری ،در مسابقه تیم های ملوان و مس کرمان حضور یافتند.

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی با ترکیب رضا حیدری ، مهیار زحمتکش ، وحید فارغ، امیرسام نصیری ، فربد بلوک باشی ، محسن انبساطی ، میعاد یزدانی ، سجاد بازگیر ، محسن علافی ، پدرام قاضی پور ، سهیل فداکار و با سرمربیگری مازیار زارع مقابل مس کرمان قرار گرفت.

همچنین تیم فوتبال مس کرمان با ترکیب علیرضا حیدری ، محمدحسین حیدری ، عبدالعظیم گوک ، محمدرضا پورمحمد، محمدعلی صفیا ، بابا محمدی ، سیدپیمان میری ، حمید گلزاری ، میلاد نوری ، پیام ملکیان ، رحیم آلبوغبیش و با سرمربیگری فرهاد کاظمی رو در روی ملوان بندرانزلی قرار گرفت.

پیش از برگزاری این بازی و تا پایان هفته بیست و نهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور، تیم مس کرمان با کسب ۴۶ امتیاز در مکان ششم و تیم فوتبال ملوان بندر انزلی با کسب ۳۹ امتیاز در مکان یازدهم جدول رده بندی قرار داشتند.

در رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، ۱۸ تیم در یک گروه به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم رقابت می کنند که تیم های ملوان بندرانزلی ، چوکا تالش و شهرداری بندر آستارا نمایندگان گیلان در این لیگ هستند.

درباره ی nkpf5r58987

مطلب پیشنهادی

اولین واکنش رنار پس از تمدید قرارداد با عربستان/ آمده‌ام که اینجا بمانم

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال عربستان با سرمربیگری هروه رنار، موفق شد در گروهی که …