تیم فوتبال شهید قندی یزد با عقاب تهران مساوی کرد

به گزارش ایرنا، این مسابقه در چارچوب هفته بیستم و چهارم لیگ دسته ۲ فوتبال قهرمانی باشگاه‌های کشور در زمین شماره یک ورزشگاه شهید نصیری یزد به دلیل تداوم شیوع ویروس کرونا بدون حضور تماشاگر برگزار شد.

تنها گل‌ تیم شهید قندی یزد در این دیدار از سوی سجاد قلی بیکی در دقیقه ۴۵ و  گل تیم عقاب تهران هم در دقیقه  ۷۶  از سوی محمدرضا سعدالله به ثمر رسید.

در پایان این دیدار بین بازیکنان ۲ تیم درگیری به وجود آمد که با حضور به موقع پلیس و وساطت کادرفنی و سرپرستی آنها خاتمه یافت.

هم‌اکنون تیم شهردای شهربابک با وجودی که هنوز تا پایان رقابت‌های امسال چهار هفته دیگر باقی است با کسب ۴۹ امتیاز با قدرت به لیگ دسته اول فوتبال قهرمانی باشگاه‌های کشور صعود کرد و تیم دوم در پایان دیدارها طبق مقررات فدراسیون به مرحله پلی‌آف صعود می‌کند.

تیم فوتبال شهید قندی یزد با این نتیجه ۳۹ امتیازی شد و هم‌اکنون در مکان دوم جدول رده بندی گروه دوم لیگ دسته ۲ قرار دارد و برای رسیدن به پلی‌آف باید ۲ دیدار پایانی خود را به ترتیب در مقابل شهرداری بم در کرمان و سردار بوکان در یزد را با پیروزی پشت سر بگذارد .

تیم شهید قندی در گروه دوم با تیم‌های پاس همدان، نیروی زمینی تهران، شهرداری ماهشهر، سرداربوکان ، مس شهربابک، نفت امیدیه، شهرداری بم، میلادمهر تهران، شهدای بابلسر، شمس‌آذر قزوین، اترک بجنورد، شاهین بندرعامری و عقاب تهران هم گروه است.

این رقابت‌ها با حضور ۲۸ تیم در ۲ گروه ۱۴ تیمی به صورت رفت و برگشت و دوره‌ای پیگیری می‌شود و  در پایان سه تیم جواز حضور در لیگ دسته اول قهرمانی باشگاه‌های کشور را کسب می‌کند.

استان یزد با یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت ۴۷ هیأت ورزشی و ۶۲ هزار ورزشکار زیرپوشش بیمه دارد.

درباره ی nkpf5r58987

مطلب پیشنهادی

کشتی پر بیننده‌ترین رشته المپیک توکیو

به گزارش ایرنا و از فدراسیون کشتی، مرکز تحقیقات رسانه ملی آمار بینندگان المپیک ۲۰۲۰ …