براتی: اصلاح اساسنامه مهمترین موضوع حال حاضر هیات‌های فوتبال است

به گزارش ایرنا، احمدرضا براتی، رییس کمیته تدوین مقررات و عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال در این نشست خطاب به اعضای کمیته امور استان‌ها گفت: همانگونه که می‌دانید کمیته امور استانها متولی امور مربوط به هیات‌های سراسر کشور است و ارتباط تنگاتنگی میان این کمیته با کمیته تدوین مقررات وجود دارد. در طول دوره‌های گذشته ارتباط خوب و موثری بین این دو کمیته بوده و در آینده نیز این همکاری ادامه خواهد داشت. من به دعوت طهمورث حیدری- رییس کمیته امور استان‌ها و شهاب‌الدین عزیزی خادم رییس فدراسیون فوتبال در این نشست حضور دارم تا در ارتباط با نقشه راه همکاری دو کمیته و همچنین موارد مهمی مثل اساسنامه هیات‌های فوتبال، آیین‌نامه داخلی کمیته امور استان‌ها و برخی مشکلات و معضلات که در سطح استان‌های سراسر کشور وجود دارد به بحث و بررسی پرداخته و در نهایت به نتیجه برسیم.

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال ادامه داد: در این جلسه روسای هیات‌های استانها مواردی مختلفی را مطرح کردند که به بررسی آنها پرداختیم و نتایج بسیار خوبی هم حاصل شد.

وی در ادامه بیان کرد: از من دعوت شده تا در جلسات آتی هم در خدمت این عزیزان باشم تا با تعامل و ارتباط دو کمیته بهترین نتیجه برای فوتبال کشورمان حاصل شود. مهمترین محور، اصلاح اساسنامه هیات‌های استان‌ها می‌باشد که لازم است با توجه به اصلاح و بروزرسانی اساسنامه فدراسیون فوتبال، این اساسنامه هم اصلاح شود. استراتژی ما این است تا ضمن هماهنگی اساسنامه هیات‌های فوتبال استان‌ها با اساسنامه فدراسیون، در جهت تقویت جایگاه هیات‌های فوتبال استان‌های سراسر کشور به عنوان فدراسیون‌های محلی کوشش کنیم تا هیات‌های فوتبال استان‌ها هم تقویت شوند و هم بتوانند در راه تشریک مساعی با فدراسیون و تامین منافع فوتبال ملی حداکثر بهره وری را داشته باشند.

وی در پایان گفت: همچنین پیشنهاد دادم تا در مورد حق خروج از استان‌ها که توسط بازیکنان و کادر فنی به باشگاه‌ها پرداخت می‌شود فرمول و مبلغ این موضوع اصلاح شود.

همچنین بازنگری فرمول پرداخت حق عضویت و نحوه تخصیص این مبالغ به هیات ها و فدراسیون در دستور کار کمیته تدوین مقررات و کمیته امور استان ها قرار گرفته است.

درباره ی nkpf5r58987

مطلب پیشنهادی

برد پرگل یاران «آزمون»؛ پیروزی آتالانتا با طعم صدر جدول

به گزارش ایرنا، هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا امشب (چهارشنبه) از ساعت ۲۰:۱۵ در گروه‌های …