الخلیفی: امیدوارم مسی پول بیشتری نخواهد؛ امباپه برای رفتن بهانه‌ ندارد

«ناصر الخلیفی» رییس باشگاه پی‌اس‌جی در نشست خبری معارفه «لیونل مسی» اظهار داشت: امروز روزی فوق العاده و تاریخی برای باشگاه و لحظه‌ای شگفت‌انگیز برای ما است. لئو فوتبال را جادوئی و زیبا می‌کند و همیشه برنده است. ۱۰ سال پیش مردم می‌گفتند که قرار است با این باشگاه چه کنیم و آن روز ما رویای بزرگی داشتیم و امروز به آن رسیدیم. برای تحقق این اتفاق طرفین فوق‌العاده تمایل داشتند و از لئو بابت تحقق این اتفاق تشکر می‌کنم. 

 الخلیفی در مورد مقررات بازی جوانمردانه مالی گفت: همیشه از مقررات بازی جوانمردانه مالی پیروی خواهم کرد. پیش از هر اقدامی، روند قانونی را طی می‌کنیم. همانطور که دیدید امروز آنچه لئو با خود به باشگاه آورده، بزرگ و چشمگیر است. شما، یعنی رسانه ها باید روی این موضوع تمرکز کنید و نه نکات منفی! سه روز باورنکردنی را سپری کرده‌ایم و اگر اعداد و ارقام قرارداد را ببنید تعجب خواهید کرد؛ امیدوارم مسی پول بیشتری از ما درخواست نکند.

وی در مورد آینده کیلین امباپه نیز اظهار داشت: فکر می‌کنم همه از آینده امباپه مطلع هستند؛ او پاریسی است و گفته که بدنبال تیمی رقابتی است و در حال حاضر تیمی بهتر از پی‌اس‌جی وجود ندارد و او هیچ بهانه‌ای ندارد که تصمیم دیگری بگیرد.

لیونل مسی پس از جدایی از باشگاه بارسلونا پس از ۲۰ سال، با قراردادی دو ساله به جمع شگفت‌انگیزان پاریس ملحق شد.

درباره ی nkpf5r58987

مطلب پیشنهادی

برد پرگل یاران «آزمون»؛ پیروزی آتالانتا با طعم صدر جدول

به گزارش ایرنا، هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا امشب (چهارشنبه) از ساعت ۲۰:۱۵ در گروه‌های …