اشرف: مُلایی با تجربه و ورزشکاری برای میادین سخت است

به گزارش ایرنا، «نازنین» ملایی تنها المپیمن  قایقرانی زنان ایران شنبه شب به همراه نخستین کاروان ورزشکاران کشور عازم ژاپن می‌شود تا در این تورنمنت بزرگ به میدان برود. ملایی نخستین ورزشکار ایرانی است که دربازی‌های المپیک توکیو مسابقه خواهد داد.

«کتایون اشرف» نایب رییس زنان فدراسیون قایقرانی در این زمینه به خبرنگار ایرنا گفت: خانم ملایی برای رسیدن به بازی‌های المپیک توکیو تلاش زیادی داشته و کادر فنی و فدراسیون نیز برای او برنامه لازم تدارک دیدند. البته مشکلاتی نیز پیش روی این برنامه ا وجود داشت که باتدبیر کادر فنی حل شد. یکی از این مشکلات طول پیست دریاچه آزادی بود که نصف پیست مسابقه است.

نایب رییس زنان فدراسیون قایقرانی ادامه داد: هرچند که این مشکل موجب شد تا تمرینات خانم ملایی سخت‌تر از گذشته باشد اما باتدبیر کادر فنی و تلاش این ملی‌پوش برنامه‌ها به‌خوبی اجرا شد و او توانست دوران آماده‌سازی را به‌خوبی پشت سر بگذراند. دورانی که اکنون به پایان رسیده و خانم ملایی تا چند ساعت دیگر به‌سوی توکیو پرواز خواهد کرد تا در جمع برترین‌های دنیا قرار گیرد. این می‌تواند آغاز یک دوران خوب برای او باشد.

اشرف با اشاره به آمادگی ذهنی ملایی برای حضور در بازی‌های المپیک توکیو نیز افزود: او ورزشکاری باتجربه و میدان‌های بزرگ را دیده است. او دربازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا با بزرگان قاره کهن رقابت کرد. بدون شک آمادگی ذهنی لازم برای توکیو نیز خواهد داشت. ملایی نخستین ورزشکار کاروان ایران است که صبح وز جمعه وارد کارزار سخت توکیو می‌شود و امیدوارم این آغاز موفقیت کاروان ایران باشد.

بازیهای المپیک توکیو قرار است از روز دوم مرداد شروع و تا هفدهم آن ماه ادامه دارد. کاروان ایران با ۶۶ ورزشکار در این دوره از رقابت ها حضور خواهند داشت. نازنین ملایی و علی آقامیرزایی نماینده قایقرانی ایران در بازی های المپیک هستند.

درباره ی nkpf5r58987

مطلب پیشنهادی

تیم فولاد خوزستان فینالیست جام حذفی فوتبال کشور شد

به گزارش ایرنا تیم های فولاد و ملوان بندرانزلی چهارشنبه شب در ورزشگاه شهدای فولاد …