آقایی: آماده تقابل با حریفان هستم

ثریا آقایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، افزود: از فردای روزی که به دهکده بازی ها رسیدم تمرینات خودم را در سالن اصلی مسابقات آغاز کردم و امروز هم آخرین جلسه تمرینی را قبل از بازی فردا انجام دادم.

وی ادامه داد: خوشبختانه در وضعیت خوبی هستم و فردا باید با نماینده مالدیو مسابقه بدهم. طبق برنامه فردا از ساعت ۱۱:۲۰ به وقت محلی باید برابر فاطیما عبدالرزاق که دارای رنکینگ جهانی ۲۵۲ است قرار بگیرم و امیدوارم عملکرد خوبی داشته باشم.

نماینده بدمینتون ایران که در گروه G با نمایندگانی از کشورهای چین و مالدیو هم گروه شده، خاطر نشان کرد: حریف بعدی من بینجیائو از چین است که بارنکینگ ۹ جهانی حریفی سخت خواهد بود اما من هم آماده هستم و می خواهم توانمندی های خودم را به نمایش بگذارم.

آقایی گفت: البته هنوز زمان بازی با نماینده چین مشخص نشده اما طبق آن چیزی که مطرح است فکر کنم روز سه شنبه باید با این حریف مبارزه کنم. من در تهران و در توکیو تمرینات خوبی داشتم و تنها چیزی که تا حدودی بر روند کارم تاثیر گذاشته رطوبت و درجه حرارت هوا است اما سعی می کنم خودم را با شرایط وفق بدهم تا در بازی فردا عملکرد قابل قبولی داشته باشم.

درباره ی nkpf5r58987

مطلب پیشنهادی

کشتی پر بیننده‌ترین رشته المپیک توکیو

به گزارش ایرنا و از فدراسیون کشتی، مرکز تحقیقات رسانه ملی آمار بینندگان المپیک ۲۰۲۰ …