آغاز تلاش کمانداران ایران در جام‌جهانی کره‌جنوبی؛ حریفان مرحله حذفی مشخص شدند

 به گزارش ایرنا از فدراسیون تیراندازی با کمان؛ امروز کمانداران کشورمان در ماده کامپوند جام‌جهانی کره‌جنوبی به مصاف رقبای خود رفتند و امیر کاظم‌پور نوبی با امتیاز ۶۹۸ در رده سی‌ام قرار گرفت. وی در دور نخست مسابقات حذفی باید به مصاف کمانداری از آلمان برود.

محمد صالح پالیزبان در مرحله مقدماتی با امتیاز ۶۹۴ در رده چهلم قرار گرفت. او در دور نخست مسابقات حذفی باید به مصاف کمانداری از استونی برود.

سیدحسام‌الدین کوثر با امتیاز ۶۹۲ در رده چهل و هشتم ایستاد. این کماندار در مسابقات حذفی باید به مصاف نماینده دانمارک برود.

حمزه نکویی با امتیاز ۶۸۵ در رده پنجاه و سوم قرار گرفت. وی در دور نخست مسابقات حذفی باید به مصاف کمانداری از آمریکا برود.

کوثر خشنودی‌کیا با امتیاز ۶۹۶ در رده چهارم ایستاد. خشنودی‌کیا  پس از استراحت در دور نخست مسابقات حذفی در دور دوم باید با برنده دیدار آلمان و دانمارک بازی کند.

سیده ویدا حلیمیان با امتیاز ۶۸۳ در رده بیست و سوم ایستاد. این دختر کماندار در دور نخست مسابقات حذفی باید به مصاف کمانداری از قزاقستان برود.

راحله فارسی با امتیاز ۶۸۱ در رده بیست و هفتم قرار گرفت. وی در دور نخست مسابقات حذفی با حریفی از هند رو به رو می‌شود.

گیسا بایبوردی با امتیاز ۶۷۰ در رده چهلم ایستاد. وی در دور حذفی با رقیبی از کرواسی دیدار می‌کند.

تیم کامپوند مردان کشورمان با ترکیب امیر کاظم‌پور، سیدحسام الدین کوثر و محمد صالح پالیزبان با امتیاز ۲۰۸۴ در رده دهم مرحله مقدماتی ایستاد. تیم ایران در دور نخست مسابقات حذفی به مصاف تیم مکزیک می‌رود.

همچنین تیم کامپوند بانوان کشورمان با ترکیب کوثر خشنودی‌کیا، سیده ویدا حلیمیان و راحله فارسی با امتیاز ۲۰۶۰ در رده دوم مرحله مقدماتی ایستاد. تیم ایران پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف برنده تیم‌های سوئیس و ترکیه می‌رود.

تیم کامپوند میکس کشورمان با ترکیب کوثر خشنودی‌کیا و امیر کاظم‌پور با امتیاز ۱۳۹۴ در رده هفتم قرار گرفت. تیم ایران پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف تیم استونی می‌رود.

درباره ی nkpf5r58987

مطلب پیشنهادی

اولین واکنش رنار پس از تمدید قرارداد با عربستان/ آمده‌ام که اینجا بمانم

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال عربستان با سرمربیگری هروه رنار، موفق شد در گروهی که …