شنبه 07 مرداد 14:48


بانک آینده تقسیم 110 ریال به ازای هر سهم را تصویب کرد

بر اساس اعلام بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در راستای شفاف تر شدن نظام مالی بانکی، بانک ها می بایست صورت های مالی خود را طبق نمونه ابلاغی بانک مرکزی، تنظیم و منتشر کنند.

به گزارش فاطر نیوز به نقل از ریشه بر اساس اعلام  بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در راستای شفاف تر شدن نظام مالی بانکی، بانک ها می بایست  صورت های مالی خود را طبق نمونه ابلاغی بانک مرکزی، تنظیم و منتشر کنند، در غیر این صورت، مجوزهای لازم جهت برگزاری مجامع عمومی بانک ها ارائه نخواهد شد. انطباق کامل با صورتهای مالی نمونه بانک مرکزی ج.ا. ایران مطابق با استاندارد های بین المللی گزارشگری مالی (IFRS) در راستای چشم انداز ارتباط شبکه بانکی کشور با بانکهای هم طراز خود در سطح بین المللی و امکان مقایسه عملکرد مالی بانک ها صورت پذیرفت.
در این راستا بانک آینده به عنوان یکی از 8 بانکی که صورت های مالی خود را بر اساس نمونه ابلاغی بانک مرکزی، در موعد مقرر تنظیم و منتشر نموده است، با مجوز شماره128496 /96مجمع عمومی خود را برگزار نمود. در این مجمع که با حضور 81.19 درصد از سهامداران بانک برگزار شد، با توجه به سود هر سهم در سال 1395 به مبلغ157 ریال، تقسیم سود به مبلغ 110 ریال به ازای هر سهم را تصویب کرد.
این اقدام در حالی صورت گرفت که تعدادی از بانکها در روزهای اخیر تصمیم به لغو مجمع عمومی خود گرفته اند.

 


بانک مرکزی     نظام مالی بانکی     سهامداران                                


chapta
آخرين اخبار
اخرین عناوین
صوت و فیلم
 
عکس های برگزیده