دوشنبه 11 بهمن 13:48


اولین «جشنواره سراسری نماز در فضای مجازی» برگزار می‌شود
به همت ستاد اقامه نماز کشور

اولین «جشنواره سراسری نماز در فضای مجازی» برگزار می‌شود

ستاد اقامه نماز «اولین جشنواره سراسری نماز در فضای مجازی» را در دو بخش عمومی و تخصصی برگزار می‌کند.

ستاد اقامه نماز کشور فراخوانی با عنوان «اولین جشنواره سراسری نماز در فضای مجازی» در دو بخش عمومی و تخصصی برای افراد بالای 13 سال از 15 دی‌ تا 15 فروردین‌ماه برگزار می‌کند.

بخش عمومی این جشنواره شامل ایجاد وب سایت و وبلاگ، شبکه‎های اجتماعی( کانال نماز)، آلبوم‌های تصویری نماز با اولویت طرح‌های گرافیکی، استیکرهای نماز، پاورپونت‎سازی و  بخش تخصصی شامل  کدنویسی قالب سایت و وبلاگ، اینفوگرافیگ نماز، نرم‎افزارهای تلفن همراه (موبایلی)، و کلیپ‎های کوتاه نماز( پویانمایی، موشن گرافیک ، رئال) است.

همچنین اهداف این جشنواره شامل ترویج و توسعه فرهنگ نماز از طریق فضای مجازی برای اقشار مختلف جامعه به ویژه نوجوانان و جوانان،  تقویت مبانی اعتقادی و دینی نوجوانان و جوانان در فضای مجازی،  شناسایی و تجلیل از فعالان نماز در عرصه فضای مجازی، کاهش آسیب‎های فضای مجازی از طریق گسترش پیام‌ها و محتواهای نماز است.

موضوعات «اولین جشنواره سراسری نماز در فضای مجازی» شامل نماز در قرآن و روایات، نماز و شهدا، نماز و خانواده، نماز و تربیت دینی، نماز و مدرسه، نماز و وحدت اسلامی، نماز و گفتمان انقلاب اسلامی، نماز و سبک زندگی ایرانی اسلامی، نماز و شیوه‎های کارآمد در تبلیغ و دعوت به نماز و موضوع ویژه این جشنواره نقش نماز در کاهش آسیب‌های اجتماعی است.

همچنین نحوه ثبت‎نام در این جشنواره از طریق دبیرخانه جشنواره به نشانی www.chb-namaz.ir است؛ تکمیل فرم ثبت‎نام در سامانه الزامی است. آدرس اثر و یا مجموعه آثار باید در فرم ثبت‎نام آپلود شود و حداکثر فضای آپلود 2MG باشد.

زمان و اعلام نتایج روز پنجم اردیبهشت‎ماه 96 از طریق سایت جشنواره به آدرس فوق‌الذکر است. نیز مراسم اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان در هفته بزرگداشت معلم (اردیبهشت 96) در استان چهارمحال و بختیاری برگزار و به 110 نفر از برگزیدگان هدایایی ارزنده داده می‌شود.
جهت آشنایی با شرایط شرکت و پذیرش آثار در «اولین جشنواره سراسری نماز در فضای مجازی» به این اینجامراجعه فرمایید.

انتهای‌پیام/


نماز     جشنواره     مجازی                                


chapta
آخرين اخبار
اخرین عناوین
صوت و فیلم
 
عکس های برگزیده