سه شنبه 17 فروردين 11:32


پروین: انتخابم در ۹۰ از همه تقدیرهایی که داشتم شیرین‌تر بود
پرسپولیس با این وضعیت می‌تواند قهرمان شود

پروین: انتخابم در ۹۰ از همه تقدیرهایی که داشتم شیرین‌تر بود

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: انتخابم به عنوان بهترین مربی بعد از انقلاب خستگی سال‌ها کار را از تنم به در کرد.

به گزارش فاطر نیوز به نقل از فارس، در مورد انتخابش در نظرسنجی برنامه 90 به عنوان بهترین مربی فوتبال ایران بعد از انقلاب گفت: تشکر ویژه‌ای از مردم خوب کشورمان دارم. واقعا این انتخاب باعث شد خستگی سال‌های حضور در فوتبال از تنم به در شود. این انتخاب از جشن‌های تولد و تقدیری که برایم گرفته می‌شود باارزش‌تر و شیرین‌تر بود چرا که با انتخاب مردم به این عنوان رسیدم.

وی افزود: از زمانی که فوتبال بازی می‌کردم و چه در زمانی که مربی بودم تمام تلاشم جلب رضایت مردم بود و جا دارد بار دیگر از آنها به خاطر رأیی که به من دادند تشکر کنم.

پیشکسوت پرسپولیس در رابطه با اینکه منصور پورحیدری، محمد مایلی‌کهن و امیر قلعه‌نویی هم در این نظرسنجی حضور داشتند، خاطرنشان کرد: این عزیزان همه از خوب‌های فوتبال ایران هستند که در رده باشگاهی و ملی زحمت زیادی کشیدند و نمی‌توان عملکرد و تلاش آنها را نادیده گرفت.

پروین در مورد وضعیت پرسپولیس عنوان کرد: در ابتدای فصل گفتم پرسپولیس سهمیه آسیا را می‌گیرد ولی یک ماه قبل از عید اعلام کردند این تیم قهرمان می‌شود اکنون هم این مسئله را اعلام می‌کنم و معتقدم پرسپولیس قهرمان خواهد شد. پرسپولیس بازی‌های سختی دارد اما شرایط روحی و تیمی سرخ‌پوشان خوب است و می‌توانند قهرمان شوند.


علی پروین     برنامه 90     بهترین مربی                                


chapta
آخرين اخبار
اخرین عناوین
صوت و فیلم
 
عکس های برگزیده